نمایش 1 - 10 از 351
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس از بررسی ابعاد مختلف سیل و کم‌کاری‌های احتمالی در مجلس خبر داد.
وزیر اسبق راه و ترابری گفت: زمین دانشگاه علوم تحقیقات را خارج از ضوابط قانونی در ارتفاع ۱۸۰۰ متری، قلدرمآبانه تصرف کردند و ساختند و به این قلدری هم افتخار می‌کردند.
مباحث شکل گرفته پیرامون بازی نهنگ آبی و به طور کلی مضرات و آسیبهای بازی ها و اپیلیکیشن های اجتماعی در کشورمان بار دیگر با انتشار خبر خودکشی دو نوجوان بر اثر یک بازی از این نوع شبکه ها داغ شده است.
رویداد ایده پارک با موضوع کسب و کار فردای من در شهرستان رزن برگزار می گردد .
مدیرمسؤل وبسایت اصلاح‌طلب انصاف‌نیوز گفت: احتمال استعفای جهانگیری بالا است؛ اما اینکه بخواهیم زمان مشخصی را برای آن در نظر بگیریم قابل پیش‌بینی نیست.
داور رزنی مسابقات لیک دسته دوم کشور مطرح کرد:
موفقیت های ورزشی توسط ورزشکاران شهرستان رزن قطعا می تواند در ایجاد روحیه خود باوری و پویایی بخصوص در جوانان شهرستان بسیار مفید باشد
هم‌صحبت که شدیم، متوجه شدم حامد عسگری، آدم چند وجهی است که افکارش هم مانند اشعارش سیال است و از مرزی به مرز دیگر حرکت می‌کند، شاید برای همین بود که گپ ما ـ که قرار بود کوتاه باشد ـ طولانی‌تر‌ شد و از هر دری مختصری صحبت کردیم.
در ابتداي انقلاب كميته تصفيه سينما توسط خود سينماگران شكل گرفت و اين قابل اثبات است و نمي‌خواهيم از اسامي نام ببريم؛ ولي بودند افرادي از همين بدنه سينما علي قدر مراتبهم كه به عنوان مديران جديد سينمايي در واقع لباس مديريت پوشيدند و وظيفه پاكسازي سينما را بر عهده گرفتند
تعدد زوجات در کشور ما همیشه موضوعی بحث‌برانگیز بوده است. در این میان هستند کسانی که داشتن چند همسر را حق طبیعی مرد و آن را یکی از راه‌حل‌های معضل ازدواج می‌دانند. اما واقعا احساس زنان درباره این مسئله چیست؟ مصاحبه‌مان با دو هوو برای رسیدن به پاسخ چنین پرسش‌هایی است.
فرمانده هوانیروز؛
فرمانده هوانیروز کشور در گفت و گوی اختصاصی با صبح رزن گفت:رزمایش ارتش و‌نیروهای مسلح درغرب و شمالغرب کشور جز برنامه های روتین و همیشگی نیزوهای مسلح است .

صفحه‌ها