کانال خبری تلگرامی صبح رزن
کانون بسیج

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

 

آخرین اخبار

  • پیکر مطهر ۹۸ شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس صبح امروز چهارشنبه ۱۵ دی‌ماه مقارن با پنجم ربیع‌الثانی سال ۱۴۳۸ هجری قمری از مرز شلمچه در شهرستان خرمشهر به خاک ایران منتقل شد.
  • آشیخ محمد بهاری کتابی به نام "تذکره المتقین" دارد که در باب زیارات توصیه می کند: هر کسی زائر امام علیه السلام شد، به کربلا، نجف، سامرا یا مشهد و .. رفت یکی از چیزهایی که نباید فراموش کند این است که اعتقاداتش را به امام عرضه کند.

مطالب فرهنگی

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:
عضو کمیسیون اجتماعی در مجلس گفت: در قضیه تحویل ایرباس این نباشد که یک عده خاص سوار هواپیما شوند و یک عده از این خدمات محروم شوند، این زیاد قابل قبول نبوده و مغایر با عدالت اجتماعی و حقوق شهروندی است.
فرماندار رزن خبرداد
فرماندار رزن با بیان اینکه متولی ساماندهی مزار شهدا بنیاد شهید است از اختصاص 100 میلیون تومان برای ساماندهی مزار شهدای گمنام قروه در جزین خبر داد.
در پی ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی
در پی ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی سی و دومین جشنواره موسیقی فجر دو روز دیرتر از زمان قبلی اعلام شده، روز جمعه 24 بهمن آغاز به کار می‌کند.
علی ضیاء
مجری برنامه فرمول یک اظهار داشت که آلودگی هوای تهران باعث مشکلات تنفسی برای وی شده است.
امام جمعه رزن تاکید کرد: معنویت، ولایتمداری و استکبار ستیزی ویژگی بارز سپاه و بسیج است‎.
مسئول بسیج هنرمندان رزن گفت: نخستین جشنواره فرهنگی و هنری ابوذر با موضوع ضد اشرافی‌گری و فساد مالی برگزار می‌شود.
مدیرعامل اتحادیه موسسات قرآنی همدان خبر داد
مدیرعامل اتحادیه موسسات قرآنی استان همدان گفت: در حال حاضر در استان همدان 46 موسسه در قالب 180 خانه قرآنی فعال است.
حمید حسام از دیدار خصوصی اش با رهبری می گوید؛
رزمنده دفاع مقدس و نویسنده همدانی گفت: در این جلسه من 7-8 دقیقه ای با حضرت آقا صحبت کردم، در بین صحبتم عرض کردم که بیست سال است در این فضا قلم میزنم و مزد بیست ساله خود را امروز گرفتم.
از ديرباز تا كنون خانواده اولين و مهمترين پايگاه تربيتي هر جامعهاي محسوب ميشود كه مادران در اين ميان داراي جايگاه ويژهاي بوده و نقش اساسي را در پرورش تفكر و رفتار فرزندانشان ايفا ميكنند. سهم مادران در فرهنگ سازي و انتقال ارزشها از نسلي به نسل ديگر، در يك جامعه، از همهي عوامل ديگر بيشتر است.
فیلم اولی‌های سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر نشان دادند که کارگردانان فیلم اولی هم می‌توانند جوایز مهم‌ترین جشنواره سینمایی کشور را از آن خود کند.
پیکر مطهر ۹۸ شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس صبح امروز چهارشنبه ۱۵ دی‌ماه مقارن با پنجم ربیع‌الثانی سال ۱۴۳۸ هجری قمری از مرز شلمچه در شهرستان خرمشهر به خاک ایران منتقل شد.
خبرگزاری میزان- فیلم سینمایی "خانه کاغذی" به کارگردانی مهدی صباغ زاده تحویل دبیرخانه جشنواره فیلم داده شد.
نگاهی به پیشنهادات معاون زنان رئیس جمهور در مواجه با معضلات اجتماعی:
پیشنهاد عقیم کردن زنان کارتن خواب از سوی معاون زنان رئیس جمهور این سوال را به ذهن متبادر می کند که آیا جایگاه این زنان که در اثر فقر و فلاکت، سهمشان از زندگی تنها سقف آسمان است، از جایگاه تن فروشان در جامعه کمتر است؟ چرا سهم کارتن خواب ها مقطوع النسل شدن و سهم تن فروشان به رسمیت شناختن است؟
نویسنده کتاب پایی که جاماند گفت: عمار از جشنواره به یه یک جریان تبدیل شده؛ جریانى که به دنبال تغییر وضع موجودِ سینماى ایران و شکستن طلسم ساختارهاى بیمار و فاسد و فرسوده این سینما است.
آشیخ محمد بهاری کتابی به نام "تذکره المتقین" دارد که در باب زیارات توصیه می کند: هر کسی زائر امام علیه السلام شد، به کربلا، نجف، سامرا یا مشهد و .. رفت یکی از چیزهایی که نباید فراموش کند این است که اعتقاداتش را به امام عرضه کند.

صفحه‌ها