کانال خبری تلگرامی صبح رزن
کانون بسیج

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

 

آخرین اخبار

مطالب فرهنگی

وزارت آموزش‌وپرورش اعلام کرد: برای ارتقاء و بهبود وضعیت حقوق و مزایای فرهنگیان و در راستای مفاد بند ۲ ماده ۶۳ قانون برنامه ششم توسعه لایحه نظام حقوقی فرهنگیان در دست تدوین و اقدام است.
به گفته محققان انگلیسی، اینستاگرام بدترین تاثیر را بر سلامت روانی جوانان دارد.
مرتضی امیری اسفندقه معتقد است که غرب‌زدگی و نه شناخت غرب سبب شده تا قالب‌های قدیمی مانند قصیده را کنار بگذاریم. به گفته او؛ ما دچار سوء تفاوت شده‌ایم.
سريال شبکه نمايش خانگي «عاشقانه» به کارگرداني آقاي «منوچهرهادي» اين روزها بازهم حاشيه ساز شده است.
سازمان حج و زیارت زمان ثبت‌نام در کاروان‌های حج و زیارت را اعلام کرد.
رمان «تن‌تن و سندباد» اثر محمدمیرکیانی که نشر قدیانی آن را منتشر کرده، پس از انتشار تقریظ رهبر انقلاب بر آن، نزدیک به 50هزار نسخه از آن به فروش رسیده است.
در اکران فیلمهای نوروزی سال 96 پس از ماجرای نیمروز که به طور کلی فیلمی با ماهیت متفاوت از همه ی این سالهای کشورمان می باشد دو فیلم دیگر نیز اکران شده اند.
به نظر نمی‌رسد، این حواشی کمکی به بهبود فروش سریال «عاشقانه» کند و اتفاقاً انگیزه آنهایی که به طور مستمر خریدار شش قسمت منتشر شده از این سریال بودند را برای ادامه این روند کاهش خواهد داد. بدین ترتیب، عاشقانه را نیز می‌توان در لیست بلندبالایی از مجموعه‌های تولید شده در شبکه نمایش خانگی گذاشت که شکست تجاری خورده‌اند.
امام سجاد ع به سبب دوران زندگی و اتفاقات رویدادهایی حاصل شده در دوران حیات خود نی تواند در امور مهم و حیاتی زندگی امروز به عنوان الگوی تمام مطرح باشد.
ترجمه رمان «سفر به گرای ۲۷۰ درجه» نوشته احمد دهقان توسط میکله مارلی آغاز شد و در سال آینده میلادی توسط انتشارات میمزیس ایتالیا منتشر می‌شود.
مرحوم حضرت آیت الله العظمی بهجت می فرمود: با این اوضاع و گرفتاری و بلاها که بر سر ما مسلمانان می‌آید چه باید بکنیم؟ اگر تکلیف خود را بدانیم که چه باید بکنیم و به آن چه فهمیدیم عمل بکنیم، از جهت عمل به وظیفه فردای قیامت راحتیم.
امام علی (ع):ای مالک، هرگز پیشنهاد صلح از طرف دشمن را که خوشنودی خداوند در آن است رد مکن که آسایش رزمندگان و آرامش فکری تو و امنیت کشور در صلح تامین می گردد.
حضرت فاطمه(س) در بیانی تعریفی از بهترین انسانهای بهشتی ارائه میدهد.
شهدا همواره چراغ های هدایت ملت ایران و جوانان بوده اند.
پخش هفتگی فصل دوم سریال شهرزاد از روز دوشنبه ٢٩ خرداد ۱۳۹۶ آغاز خواهد شد.

صفحه‌ها