کانال خبری تلگرامی صبح رزن
کانون بسیج

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

 

آخرین اخبار

مطالب شهرستان

مسئول بسیج هنرمندان شهرستان رزن با بیان اینکه آزاد سازی خرمشهر نقطه عطفی در حرکت حماسی ملت ایران به حساب می آید گفت:این فتح و پیروزی بزرگ تاثیرات مهمی بر فرهنگ و هنر در ایران معاصر نیز گذارده است.
اقدامات لازم برای تنظیم بازار ماه مبارک رمضان در شهرستان رزن صورت خواهد گرفت.
بیش از 13میلیارد و 150میلیون ریال از تسهیلات اشتغال پرداختی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان در سال ۹۵ از محل اعتبارات قرض الحسنه بانک های عامل و بیش از پنج میلیارد و800 میلیون ریال از اعتبارات داخلی کمیته امداد تامین اعتبار شده است.
مسئول مرکز رشد شهرستان رزن از برگزاری اولین دوره مسابقات سازه ماکارونی در شهرستان خبر داد.
کودکان مبتلا به سوء تغذیه کمتر از شش سال از طریق مراکز بهداشتی و درمانی به کمیته امداد معرفی و این نهاد پس از بررسی های لازم با تأیید نیازمندی خانواده، اقدام به توزیع سبد غذایی بین این خانواده ها می کند.
مدیر کمیته امداد شهرستان رزن با اشاره به تلاش جهت فرهنگ سازی و احیای فریضه زکات در جامعه گفت: برای تحقق این مهم ، روحانیون و ائمه جمعه و جماعات می توانند نقش مهمی در فرهنگ سازی و نهادینه کردن آن در بین اقشار مردم داشته باشند.
با پایان سومین دوره جشنواره خوارزمی استان همدان، نفرات برتر بخش های گروهی و انفرادی مشخص شدند که دانش آموزان رزنی عملکرد قابل ملاحظه ای داشتند.
یحیی شجاعی حاصل رئیس اداره آموزش و پرورش قروه، حسن لطفی نماینده مردم شهرستان رزن در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستان از پروژه خیری دیوارکشی مدرسه مولوی – ادب روستای کرفس بازدید کردند.
فرماندار رزن اسامی نامزدهای پیروز پنجمین دوره شورای اسلامی شهر های قروه و دمق در شهرستان را اعلام کرد.
تقويت صنعت گردشگری در همدان می‌تواند درآمد مردم را افزایش داده و اين استان را در حوزه‌های مختلف درآمدي بی‌نیاز کند.
فرماندار شهرستان رزن از جمع‌آوری 65 هزار رأی در این شهرستان خبر داد و گفت: در این دور از انتخابات 83 هزار و 350 نفر واجد رأی دادن بودند.
54.02 درصد آراي مردم شهرستان رزن از آن حجت‌الاسلام رئيسي شد.
رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری رزن افزود: با توجه به اهمیت و قدمت این ضریح که به نوعی شناسنامه امامزاده محسوب می شود تمام تلاش ها و اقدامات در راستای بازسازی آن مدنظر قرار گرفت.
یک مدرس دانشگاه و حامی روحانی گفت: اگر در اصلاحات را ببندید مطمئن باشید کاردهای به استخوان‌های رسیده سه راه بیشتر برای شما نمی‌گذارند؛ در بهترین صورت انقلاب و در شکل بدتر کودتا و جنگ داخلی است!
«گرگ به آرامی وارد باغچه خانه‌مان شد و در یک لحظه دختر سه ساله‌ام را از دست خواهرش کشید. همه دنبالش دویدیم و شروع به تیراندازی کردیم. گرگ دخترم را به دندان گرفته بود و با سرعت دور می‌شد.» این بخشی از حرف‌های مردی اهل روستای زرند زنجان است که گرگ، دخترش را دو کیلومتر با خود برد اما در نهایت از ترس اهالی روستا و تیراندازی‌هایشان رهایش کرد.

صفحه‌ها