کانال خبری تلگرامی صبح رزن
کانون بسیج

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

 

آخرین اخبار

  • به دلیل خالی ماندن بخشی از ظرفیت‌های موجود در آزمون استخدامی وزارت آموزش‌وپرورش، سازمان سنجش نتایج آزمون را مجدد مورد بررسی قرار داد و کارنامه جدیدی برای داوطلبان صادر شد.
  • خبر خوش آب منطقه‌ای برای تابستان همدان
    مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان همدان از سرریز شدن سد کلان ملایر خبر داد و گفت: در پی بارش‌های اخیر سد کلان ملایر با 45 میلیون مترمکعب سرریز کرده است.

مطالب شهرستان

به دلیل خالی ماندن بخشی از ظرفیت‌های موجود در آزمون استخدامی وزارت آموزش‌وپرورش، سازمان سنجش نتایج آزمون را مجدد مورد بررسی قرار داد و کارنامه جدیدی برای داوطلبان صادر شد.
خبر خوش آب منطقه‌ای برای تابستان همدان
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان همدان از سرریز شدن سد کلان ملایر خبر داد و گفت: در پی بارش‌های اخیر سد کلان ملایر با 45 میلیون مترمکعب سرریز کرده است.
رزن- مدیر آموزش و پرورش رزن از اعزام آخرین کاروان دانش آموزان رزنی به مناطق عملیاتی غرب و جنوب طی سالجاری خبر داد.
در مراسم پایانی سومین جشنواره پایتخت کتاب ایران و روستاها و عشایر دوستدار کتاب، «بوشهر» به عنوان سومین پایتخت کتاب ایران معرفی شد.
رییس موزه هگمتانه همدان گفت: امسال مرمت طومار 5 متری متعلق به دوره قاجار در خصوص هیات های مذهبی قدیمی همدان انجام شده است.
فراکسیون مناطق کمتر توسعه یافته با 6 عضو در مجلس شورای اسلامی تشکیل شد.
مردم چهار روستاي شهرستان رزن امروز مقابل استانداري همدان تجمع كردند و خواستار رسيدگي به قطعي يك ماهه آب در اين مناطق شدند.
معاون آموزش حوزه‌های علمیه خواهران همدان از پذیرش سراسری حوزه علمیه خواهران تا پایان اسفندماه خبر داد و گفت: یک هزار و ۵۷۲ طلبه در حوزه‌های علمیه خواهران همدان مشغول به تحصیل هستند.
فرماندار رزن از برگزاری پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی در ۲۹ اردیبهشت ماه سال آینده خبر داد و گفت: مهلت ثبت نام کاندیداهای شوراها از ۳۰ اسفند تا ۶ فروردین خواهد بود.
شهردار رزن بافت های فرسوده شهر رزن را 97 هکتار اعلام کرد و افزود:با برآوردهای جدید در جلسه ای که با راه و شهرسازی شهرستان داشتیم تاکید شد که این میزان باید در طرح تفصیلی به 120 هکتار افزایش یابد.
رئیس سازمان امداد و نجات با رد هر گونه شکستگی سد در کشور گفت: تا این لحظه گزارشی مبنی بر شکستگی سد نداشتیم ولی زیرساخت‌ها و جاده‌های متعددی خراب شده است و مجبور به تخلیه روستاهای متعددی شدیم.
وزیر خارجه کشورمان در توئیتر به ادعاهای تکراری رژیم صهیونیستی علیه ایران پاسخ داد.
در یادواره شهدا روستای بابا نظر مطرح شد؛
سید جلال رضوی مهر پیش از ظهر پنج شنبه در یادواره ۱۹شهید روستای «بابانظر» از توابع شهرستان رزن با بیان اینکه شهدا ناظر بر اعمال و رفتار ما هستند، گفت: وظیفه امروز ما حرکت در مسیر انقلاب اسلامی، پیروی از ولایت و تبین سیره و رفتار شهیدان برای نسل جدید است.
مسابقات فوتسال بزرگسالان جام فجر با قهرمانی قطعه سازان رزن به پایان رسید.

صفحه‌ها