کانال خبری تلگرامی صبح رزن

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

آخرین اخبار

مطالب شهرستان

فرماندار رزن با بیان اینکه دشمنان اسلام و تشیع دنبال ارائه یک تفکر غلط از امام حسین(ع) هستند که باید مراقب بود، گفت: آنها می‌خواهند این طور القا کنند که امام حسین(ع) شهید شد که شیعه‌ها آزاد شوند، یعنی اگر 11 ماه گناه کنند و یک ماه محرم گناه نکنند دیگر بخشیده شده‌اند که این تفکر بسیار غلطی است.
تیم مستندساز شبکه افق در اردوهای جهادی و کارگاههای عرصه اقتصادمقاومتی شهرستان رزن حاضر شد.
نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی افزود:در مجموع در اجرای طرح بخشودگی دیرکرد و سود وام‌های زلزله و مقاوم‌سازی بیش از 15 میلیارد تومان جریمه مردم شهرستان رزن بخشیده شده است.
مراسم سخنرانی به مناسبت هفته دفاع مقدس و نیز اختتامیه طرح تابستانی جوانه های صالحین و آسمانی ها شب گذشته در مسجد روستای نظام آباد برگزار گردید
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان رزن نیز اظهار داشت: هر جامعه ای که در عرصه سلامت گام های بلند و موثری برداشته به بسیاری از اهداف و برنامه ریزی های بلند مدت و کوتاه مدت خود دست یافته است.
سرلشکر خلبان علی بختیاری در آخرین ماموریت خود در هجدهمین روز از خرداد ماه سال 1360، درحالی که از ستون نظامی نیروهای خودی پشتیبانی می کرد، مورد هدف موشک دشمن بعثی قرارگرفت و در نزدیکی شهر مهاباد سقوط کرد و به فیض شهادت نائل آمد.
مدیرکل امور اجتماعی استانداری همدان گفت: امروز باید از ظرفیت فضای مجازی در راستای آگاهی بخشی به جامعه استفاده کرد.
معاون فرماندار رزن گفت: سه محل اسکان مسافرین اربعين در شهرستان رزن پیش‌بینی شده است.
فرماندار رزن اظهار داشت: شناخت تهدیدها و فرصتها و آسیب شناسی جامعه و برقراری امنیت پایدار در جامعه از اهداف مهم کمیسیون ارتقای امنیت اجتماعی است.
دشت«رزن-قهاوند» ازسال ۱۳۷۲ به علت بروز پدیده افت درسطح آب‌های زیرزمینی ممنوعه اعلام شد امااکنون بعداز گذشت ۲۴ سال نبض حیات در رگهای این دشت جان گرفته و با افزایش سطح ایستایی آب‌ روبرییم.
جشنواره تابستانه ژیمناستیک در شهرستان رزن به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع دفاع مقدس برگزار می شود.
همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان رزن برگزار شد.
امام جنمعه شهرستان رزن با بیان اینکه باید پاسخگو باشیم که چقدر توانسته‌ایم به این جبهه کمک کنیم، یادآور شد: همه ما موظف به همکاری با هر دولتی هستیم که از نظام اسلامی دفاع می‌کند اما اگر کسی بخواهد با نظام اسلامی و اقتدار و عزت این نظام بازی کند در مواجهه با آن تعارفی نداریم.
مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه در واقعه کربلا دو چهره دارد یک چهره آن مملو از ظلمت و تاریکی است و چهره دیگر زلال و شفاف و روشن و مملو از زیبایی‌هاست و همین زیبایی باعث ماندگاری این نهضت شده است، گفت:در واقعه عاشورا به معنای واقعی حق در مقابل باطل قد علم کرده بود.
فرماندار رزن با بیان اینکه در وقوع بحران‌های طبیعی باید «زمان طلایی» یعنی اقدام در کوتاه‌ترین زمان ممکن مدنظر قرار گیرد، افزود: بحران هیچ‌گاه خبر نمی‌کند و مهم‌ترین نکته‌ای که باید در این خصوص مدنظر قرار گیرد تصمیم‌گیری در زمان‌های قبل، حین و بعد از بحران است.

صفحه‌ها