کانال خبری تلگرامی صبح رزن
کانون بسیج

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

 

آخرین اخبار

مطالب شهرستان

امامزاده هود در روستای ینگی قلعه از توابع بخش درجزین در 3 کیلومتری رزن واقع شده و از بناهای دوره ایلخانیان (قرن هشتم) به شمار می‌آید.
رزن - فرماندار رزن از ثبت نام ۶۹۴ نفر برای شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای در شهرستان رزن خبر داد.
رئیس هیئت هندبال استان همدان گفت: چند سالی است که سالن اختصاصی در اختیار هیئت هندبال قرار نمی گیرد و این مسئله مانع برگزاری مسابقات استانی شده است.
روستای وفس در 15 کیلومتری شهر رزن به سمت بخش سردرود قرار گرفته است.
جانشین فرمانده سپاه ناحیه رزن از اعزام 250 نفر از بسیجیان شهرستان رزن به اردوی راهیان نور جنوب خبر داد.
غار علیصدر تنها غار تالابی ایران و از معدود غارهای آبی جهان است. این غار در ارتفاعات ساری قیه نزدیک روستای علیصدر شهرستان کبودر اهنگ (استان همدان) واقع شده است
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رزن عنوان کرد: امام زاده قاسم(ع) رزن، امامزاده پنچ تن (ع) روستای کرفس، امامزاده اسماعیل (ع) روستای چپقلو، امامزاده اظهر (ع) روستای درجزین، امامزاده علمدار (ع) روستای شنچور و امامزاده شاهزاده عبدالله (ع) روستای شوند از بقاع متبرکه ای است که طرح آرامش بهاری در آن‌ها اجرا می‌شود.
85 نفر در مدارس شهرستان رزن اسکان گرفته اند.
این منطقه بکر طبیعی در بخش سردرود از توابع شهرستان رزن در نزدیکی روستای ببابانظر قرار گرفته است.
توسط تیمهای امدادی هلال احمر شهرستان رزن صورت گرفت؛
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان رزن در گفت و گو با ما با بیان اینکه از 5 اسفند تا 5 فروردین طرح ویژه امداد سفر هلال احمر شهرستان همزمان با سراسر کشور اجرا می شود گفت:2 پایگاه ثابت جاده ی هلال احمر شهرستان رزن در گرمک وسردرود با 3 دستگاه آمبولانس مشغول به فعالیت هستند.
تصاویر زیر مربوط به سفره های هفت سین برخی مراکز درمانی در استان همدان می باشد.
رزن - رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان رزن گفت: نخستین وقف سال جدید اوقاف استان همدان در شهرستان رزن ثبت شد.
مرتضی بختیاری شفیع گفت: هنرجویان رشته های مکانیک و صنایع شیمیایی هنرستان های فنی وحرفه ای رزن در مرحله استانی این مسابقات موفق به کسب رتبه های برتر استانی شده و جواز ورود به مرحله کشوری این مسابقات را در یافت کردند .
رزن - فرماندار شهرستان رزن گفت: طی نخستین روز ثبت نام پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا در شهرستان رزن ۳۹ نفر ثبت نام کردند.
رئیس میراث فرهنگی رزن عنوان کرد:
رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری رزن گفت: ۳۰ برنامه فرهنگی در قالب آیین‌های بومی و محلی طی ایام نوروز امسال در شهرستان رزن برگزار می شود.

صفحه‌ها