کانال خبری تلگرامی صبح رزن

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

آخرین اخبار

مطالب شهدای رزن

یادواره سردار شهید محسن بکند از سرداران شهید دفاع مقدس در شهرستان رزن با عنوان آبروی محله برگزار می شود.
دختر شهید حاج ستار ابراهیمي‌هژیر یکی از فرماندهان دفاع مقدس در دلنوشته‌ای از دلتنگی‌هایش می‌گوید.
سرلشکر خلبان علی بختیاری در آخرین ماموریت خود در هجدهمین روز از خرداد ماه سال 1360، درحالی که از ستون نظامی نیروهای خودی پشتیبانی می کرد، مورد هدف موشک دشمن بعثی قرارگرفت و در نزدیکی شهر مهاباد سقوط کرد و به فیض شهادت نائل آمد.
شهید تقی محمد خانی عارف به سال 1349 در روستای نیر از توابع قروه در جزین به دنیا آمد.وی در سن هفت سالگی راهی مدرسه شد و تا سال دوم نظری با موفقیت ادامه داد.
معرفی شهدای شهرستان رزن؛
شهید فرزند علی خاکی متولد روستای هریان از توابع شهرستان رزن و تربیت یافته پدر و مادری مومن ومتدین است که از همان دوران کودکی زمزمه حسینی زیستن وحسینی مردن را در گوش او خواندند .
صبح رزن به مناسبت روز معلم منتشر میکند؛
روز معلم بهانه ای شد تا یادی از سروقامتانی کنیم که تعلیم و تربیت و کلاسهای درس دانشگاه دنیا را رها کردند و در دانشگاهی بهتر به آموختن و آموزش دادن مشغول شدند.حکایت معلمان و آموزگاران شهید این سرزمین این چنین داستانی است.
رئیس انجمن صنفي راهنمایان گردشگردان همدان گفت: تعداد راهنمایان گردشگري همدان نسبت به ديگر نقاط كشور كم است.
فرماندار رزن خبرداد
فرماندار رزن با بیان اینکه متولی ساماندهی مزار شهدا بنیاد شهید است از اختصاص 100 میلیون تومان برای ساماندهی مزار شهدای گمنام قروه در جزین خبر داد.
امروز مراسم عزاداری ۲۸ صفر روستای قایش زادگاه شهيد ستار ابراهيمی، توسط هیأت چهارده معصوم (ع) برگزارشد.
فرماندار شهرستان رزن گفت: سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ از سوم مهر تا 25 آبان‌ماه امسال همزمان با سراسر کشور در شهرستان رزن برگزار می‌شود.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از کارگران فرمودند: جامعه‌ کارگری یک جامعه‌ وفادار به انقلاب و نظام است که در همه‌ حوادث مهم انقلاب و بعد از انقلاب حضور داشت.
امروزه در بحث رسانه يكي از دغدغه هاي بنگاه هاي خبري انتشار اخبار و دريافت آن از سوي مخاطبان به صورت كاملا فوري وآسان ميباشد كه عنوان "چند رسانه اي " مسئوليت اين امر مهم را بر دوش كشيده است.
شهدا بزرگ مردان این سرزمینند که نامشان تا ابد در تاریخ حماسه سازان ثبت و ضبط شده است.
خروجی رزن به سمت همدان تمثال شهدای روحانی شهرستان رزن نصب شد.

صفحه‌ها