کانال خبری تلگرامی صبح رزن

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

آخرین اخبار

مطالب اخبار استان

معاون سیاسی استاندار همدان گفت: استان همدان توانست با همکاری سازمان‌ها، به صورت منسجم کارها را پیش ببرد که نتیجه آن کاهش ۶.۲ درصد طلاق و ۳۰ درصدی جرائم در همدان شد.
نماینده ولی فقیه در همدان گفت: ما نحوه انجام امر به معروف و نهی از منکر را به کسی آموزش نداده‌ایم در حالیکه هر کاری و عملی، سازو کار خودش را دارد به همین دلیل معتقدم برای امر به معروف و نهی از منکر یک مدرسه ایجاد کنیم.
جانشین رییس بازرسی وزارت کشور گفت: در ارزیابی‌های انجام شده از استان‌های کشور در سال ۹۴ و ۹۵ استان همدان در بخش ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی در عرصه کاهش تخلفات و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب علمدار است و یکه تازی می‌کند.
همزمان با آغاز ماه محرم، پویش کتابخوانی «راز خون» با موضوع «تأملی در اسرار و علل واقعه عاشورا» در همدان برگزار می‌شود.
معاون فرهنگی حوزه هنری همدان گفت: به زودی ۶ کتاب از مجموعه آثار ۱۴۰ جلدی دانشنامه همدان رونمایی می‌شود.
مدیرکل راه و شهرسازی همدان با بیان اینکه وزیر راه‌وشهرسازی پیگیر راه‌اندازی موضوع ایستگاه درون شهری راه آهن در همدان است گفت: ارزیابی انتقال ایستگاه درون شهری راه‌آهن تا اواسط بلوار شهید همدانی انجام گرفت.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس همدان گفت: به منظور نمایش اقتدار موشکی و قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران ۳ موشک برد بلند در باغ موزه دفاع مقدس همدان نصب شد.
گاهی کشاورزی مدعی می‌شود که هیچگونه کود و سم شیمایی در محصولات تولیدی خود استفاده نکرده و محصولاتش ارگانیک است؛ ممکن است این محصول سالم باشد اما زمانی می‌توان گفت این محصولات ارگانیک است که ...
بحث تفاوت میان جنگ و دفاع مقدس سابقه ای به درازای تاریخ دارد و برای امروز و دیروز نیست.
آیین تشییع پیکر مطهر شهید مدافع حرم پاسدار محسن حججی در روز چهارشنبه پنجم مهرماه در تهران انجام می‌شود.
مدیر کل آموزش و پرورش استان همدان از آغاز ساخت مجتمع فرهنگی ـ آموزشی امیرالمؤمنین(ع) آموزش و پرورش استثنايي استان همدان خبر داد.
پس از بازدید سه برد تخصصی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از دانشگاه آزاد اسلامی همدان در آینده نزدیک این واحد دانشگاه شاهد افتتاح دانشکده پزشکی و پذیرش دانشجو در این رشته خواهد بود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان از برگزاری همایش ویژه «منشور عزت» در استان همدان به مناسبت ایام محرم خبر داد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان با بیان اینکه ۲۰۴ مورد از مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در همدان بدون پیگیری مانده است، گفت: ۲۱۹ مصوبه نیز در این ستاد در همدان در حال پیگیری است.
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان همدان از صادرات 78 میلیون دلاری محصول کشاورزی در سالجاری خبر داد و گفت: امسال 71 هزار تن محصول کشاورزی به ارزش 78 میلیون دلار از استان همدان صادر شده است.

صفحه‌ها