کانال خبری تلگرامی صبح رزن

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

آخرین اخبار

مطالب اخبار استان

معاون تهذیب حوزه علميه استان همدان با بیان اینکه در دهه اول محرم 2 هزار گفتمان در مدارس همدان برگزار شد، گفت: متأسفانه برخی از مدیران مدارس با مبلغان همکاری نمي‌كنند.
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی تویسرکان از اختتامیه جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان در شهرستان تویسرکان خبر داد و گفت: در این مراسم اعضای برتر جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان تویسرکان تقدیر شدند.
مديركل تبليغات اسلامي استان همدان گفت: جامعه جهاني نيازمند درس‌های عاشورايي و مفاهيم مهدوي است.
فرمانده سپاه انصارالحسین الحسین (ع) همدان گفت: همزمان با هفته بسیج ۵۰پروژه محرومیت‌زدایی در همدان افتتاح می‌شود.
معاون استاندار همدان با بیان اینکه خروجی دانشگاه‌های کشور متناسب با نیاز بازار کار نیست گفت: دو هزار چاه آب را در استان همدان مسدود کردیم.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: طرح «روستا تعاون» در استان همدان برای ۲۷ تعاونی اجرایی خواهد شد.
استاندار همدان با بیان اینکه ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار برای پشتیبانی ازدانشگاه D8 به دانشگاه بوعلی اختصاص یافته است، اظهار کرد: به یعقوب محمدی‌فر، سرپرست دانشگاه بوعلی گفتم «الان دوره آزمون شماست، وقتی تلاش شد به کمک دکتر غلامی و دکتر جهانگیری و دیگر دوستان، دانشگاه D8 به همدان داده شود، به خاطر جایگاه دانشگاه بوعلی و استان بود پس باید این دانشگاه ارتقا پیدا کند و دانشجو و دانشگاه با نشاط باشند».
کاهش مهاجرت روستایی، همایش زینبی، توسعه اورژانس و سی تی اسکن بیمارستان کبودراهنگ از مهمترین خبرهاست.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان گفت: ۴ خطه کردن مسیر همدان به علیصدر در راستای بهبود وضعیت این جاده مطرح شده است.
استاندار همدان گفت: اسامی و مشخصات ۱۱ هزار و ۴۰۱ شغلی که از محل پرداخت ۶۴۶۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی ایجاد شده است باید بر روی سایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار گیرد.
فرمانده انتظامی استان همدان از کشف یک میلیارد و ۴۷۰ میلیون ریال کالای قاچاق در ادامه اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی طی ۴۸ ساعت گذشته در این استان خبر داد.
ساختمان پلیس راهور شهرستان رزن افتتاح شد.
رزن- فرمانده انتظامی استان همدان از شناسایی و فیلتر ۸۰۰ کانال و شبکه مجازی در استان همدان که با قصد تضعیف باورهای دینی جامعه متشکل بود، خبر داد.
مسئول ستاد اربعین استان همدان گفت: تاکنون روزانه ۲۰ هزار نفر پیش بینی شده که در رفت و برگشت در خدمت زائرین خواهیم بود.

صفحه‌ها