کانال خبری تلگرامی صبح رزن
کانون بسیج

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

 

آخرین اخبار

مطالب اخبار استان

رزن- مدیر آموزش و پرورش رزن از اعزام آخرین کاروان دانش آموزان رزنی به مناطق عملیاتی غرب و جنوب طی سالجاری خبر داد.
همدان - معاون امور عمرانی استاندار همدان گفت: تقاضا در حوزه آب باید به سمت مصرف با بهره‌وری بالا حرکت کند.
معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست امروز در حین برنامه‌هایش در همدان دست به ابتکار زده و با امکان پخش ویدئوی زنده اینستاگرام خود، اندکی موافقان و منتقدان را همراه کرد.
همدان - رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از شناسایی ۲۴۰۰ رشته قنات در همدان خبر داد و گفت: احیا و مرمت قنات ها در دستور کار قرار دارد.
همدان - معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان گفت: سازمان برنامه و بودجه به تقویت مباحث آموزشی درمدارس همدان کمک کند.
در مراسم پایانی سومین جشنواره پایتخت کتاب ایران و روستاها و عشایر دوستدار کتاب، «بوشهر» به عنوان سومین پایتخت کتاب ایران معرفی شد.
استاندار همدان با اشاره به تجهیز ۷۵ درصد اراضی آبی به سیستم آبیاری نوین گفت: الگوی کشت در استان به کم آب‌بر تغییر پیدا کرده ‌و کشت‌های فرا سرزمینی در غنا در دستور کار قرارگرفته است.
مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان با اشاره به اینکه پزشکی قانونی استان همدان از بی‌حاشیه‌ترین ادارات است گفت: با توجه به خدمات شایسته و تلاش‌های بی‌منت حقوقی کمتر از پزشکان دانشگاه علوم پزشکی دریافت می‌کنند ضمن اینکه با محدودیت نیرو روبه‌رو هستیم.
رییس موزه هگمتانه همدان گفت: امسال مرمت طومار 5 متری متعلق به دوره قاجار در خصوص هیات های مذهبی قدیمی همدان انجام شده است.
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بيان اينكه بسيجي يعني اجراي فرهنگ اسلام و انقلاب در مجموعه دستگاه‌هاي اجرايي؛ گفت:‌ يكي از نكات محوري بسيج امر به معروف و نهي از منكر است.
در پی سفر معصومه ابتکار، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به همدان، جمعی از دانشجویان همدان به عملکرد محیط زیست در کشور اعتراض کردند.
در ادامه سریال ناکامی‌های تیم‌های ورزشی همدان؛
چند سالی است که حذف شدن، انحلال و کناره‌گیری تیم‌های ورزشی استان‌همدان از لیگ‌های مختلف به امر متداول تبدیل‌شده که این بار نیزقرعه به نام تیم والیبال«اتحاد جوان»افتاد تا آن هم حذف شود.
مردم در خرید پسته شب عید دقت کنند
افزایش قیمت آجیل در سال‌های اخیر سبب استفاده فرصت‌طلبان از این وضعیت و عرصه کالای بی‌کیفیت و غیربهداشتی با قیمت نازل‌تر به مردم شده است.
مدیرکل امور اجتماعی استانداری همدان با اشاره به اینکه ۲۵۰ خانه قرآنی در استان فعالیت دارند، گفت: سند راهبردی توسعه قرآن در استان همدان تدوین شد.
رئیس اداره مشاوره آموزش و پرورش استان همدان با بیان اینکه دانش‌آموزان همدانی عزت نفس پایینی دارند، گفت: ۷۷ درصد کنترل و نظارت خانواده‌ها بر رفتار دانش‌آموزان حاکم است.

صفحه‌ها