کانال خبری تلگرامی صبح رزن
کانون بسیج

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

 

آخرین اخبار

مطالب اخبار استان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان:
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان با بیان اینکه جمعیت هلال احمر یک تشکل مردمی است گفت: جمعیت هلال احمر امداد و نجات را به شکل ساده به مردم آموزش می‌دهد.
یک کارشناس مسائل سیاسی در استان همدان گفت: همه دولت ها و کشورها بدانند که باید تمام هم و غم آنها مردم باشد و نباید به کشورهای استعمارگر دل بست.
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان همدان خبر داد:
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان همدان از معرفی ۸۵۶ طرح تولیدی برای دریافت تسهیلات به بانک عامل در همدان خبر داد.
مدیر دارو دانشگاه علوم پزشکی همدان:
مدیر دارو دانشگاه علوم پزشکی همدان از فعالیت ۱۷۴ داروخانه در سطح استان خبر داد و گفت: برای نظارت و ارزیابی بهتر کنترل‌های نامحسوس و موردی از داروخانه‌های همدان انجام می‌شود.
سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان رزن از تحت پوشش قرار گرفتن تست سل و بروسلوز دام های این شهرستان خبر داد.
استاندار همدان از بازگشت اعتبار یارانه واحدهای تولیدی استان همدان به خزانه خبر داد و گفت: بانک تجارت در زمینه حساب این اعتبار تخلف کرده و باید آن را مسدود می‌کرده که این اقدام انجام نشده است.
شهرستان‌های کبودرآهنگ، فامنین، رزن، اسدآباد، ملایر، نهاوند و تویسرکان در این رشته فعال هستند و این هیئت‌ها از بازوان قدرتمند هیئت استان محسوب می‌شوند.
کارشناس مسائل سیاسی گفت: به دلیل اینکه در برجام منافع زیادی گیر آمریکا آمده است، بعید است که دولت آقای ترامپ نسبت به موضوع هسته ای واکنش تندی نشان دهد.
رئیس هیئت بدن‌سازی و پرورش اندام استان‌همدان:
رئیس هیئت بدن‌سازی و پرورش اندام استان‌همدان گفت: مسابقات استانی پرس سینه اوایل بهمن‌ماه در همدان برگزار می‌شود.
رئیس پلیس امنیت عمومی انتظامی استان همدان عنوان کرد:
رئیس پلیس امنیت عمومی انتظامی استان همدان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۵۵ هزار و ۱۹۱ مورد بازرسی محسوس و غیرمحسوس از واحدهای صنفی استان همدان صورت گرفته است.
دبیر اتاق تعاون استان همدان عنوان کرد:
دبیر اتاق تعاون استان همدان از فعالیت ۱۸ کارخانه تولید فرآورده‌های لبنی در استان همدان خبر داد.
مدیرکل استاندارد همدان با اشاره به صدور ۷۶ پروانه استاندارد در سال ۹۵ گفت: ۸۴۵ فرآورده تولیدی در استان همدان دارای پروانه استاندارد است.
مدیرعامل اتحادیه موسسات قرآنی همدان خبر داد
مدیرعامل اتحادیه موسسات قرآنی استان همدان گفت: در حال حاضر در استان همدان 46 موسسه در قالب 180 خانه قرآنی فعال است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان خبر داد
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: با توجه به تعداد بیماران کبدی و کلیوی و سایر بیماری‌ها، بیش از 500 نفر در همدان نیازمند اهدای عضو هستند.
افزایش افسار گسیخته ی قیمت گوشت طی روزهای اخیر به نحوی بوده است که به جرئت می توان از این کالا به عنوان طلای خوراکی در سبد خانوار یاد کرد.

صفحه‌ها