کانال خبری تلگرامی صبح رزن
کانون بسیج

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

 

آخرین اخبار

مطالب اخبار استان

امام کاظم(ع) در یک روایتی در باب اهمیت ماه رجب‌المرجب فرمود: هر کس یک روز از ماه رجب را روزه بگیرد، آتش جهنم یک سال، از او دور شود و هر کس سه روز از آن را روزه بگیرد، بهشت بر او واجب می شود.
هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاها اعلام کرد که این هیات از طریق بازرسان خود در سراسر کشور تبلیغات زودهنگام نامزدان از طریق مراجع ذیربط پیگیری خواهد کرد.
فرمانده انتظامی کاشمر گفت: شب گذشته مادر جوانی در کاشمر با ضربات متعدد چاقو پسر 16 ساله اش به قتل رسید.
همدان را پایتخت تاریخ و تمدن ایران نامیده اند. تپه باستانی هگمتانه در مرکز شهر همدان واقع است و از مکانهای دیدنی و تاریخی همدان بشمار می رود.
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان از بازدید 352 هزار نفر از جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی و طبیعی این استان خبر داد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان از ثبت سه وقف جدید طی ایام نوروز با نیت دینی و قرآنی در استان همدان خبر داد.
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان گفت: در ایام نوروز نمایشگاه صنایع دستی، سوغات و هدایا برای بازدید گردشگران در شهر جهانی لاله‌جین برپا شده است.
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از کشف یک محموله عتیقه در این شهرستان خبر داد.
استاندار همدان با بیان اینکه باید لالجین به‌عنوان شهر جهانی سفال بهتر و شایسته‌تر معرفی شود،گفت:سرمایه‌گذاری برای صنایع بسته بندی سفال لالجین پیگیری شود.
همدان دوازدهمین شهید مدافع حرم خود را تقدیم اسلام کرد.
همدان - رئیس پلیس راه استان همدان گفن: بر اثر تصادف یک دستگاه وانت پیکان با سواری پیکان در محور همدان - بیجار ۵ نفر کشته شدند.
همدان- مدیرعامل سازمان آتش نشانی همدان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته آتش‌نشانان همدانی در ۳ عملیات امداد و نجات شرکت کردند.
مدیرعامل شرکت گاز همدان از وقوع سانحه آتش‌سوزی در ایستگاه تقلیل فشار گاز در ۱۰ کیلومتری پلیس راه جاده همدان - تهران و سه راهی کوریجان و فوت ۲ نفر از کارگران شرکت گاز بر اثر سوختگی خبر داد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان از باید بیش از ۸۰ هزار نفر از بقاع متبرکه مجری طرح آرامش بهاری در استان خبر داد و گفت: این طرح در ۴۹ بقعه شاخص استان همدان در حال اجرا است.
مسئول هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای شهری و روستایی استان همدان گفت: نظارت بر روند اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا باید به‌گونه‌ای دقیق باشد تا حق‌الناس مدنظر رهبر معظم انقلاب تضییع نشود.

صفحه‌ها