کانال خبری تلگرامی صبح رزن
کانون بسیج

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

 

آخرین اخبار

  • یکی از اعضای علي‌البدل دوره پنجم شورای شهر همدان بازداشت شد.
  • رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری رزن افزود: با توجه به اهمیت و قدمت این ضریح که به نوعی شناسنامه امامزاده محسوب می شود تمام تلاش ها و اقدامات در راستای بازسازی آن مدنظر قرار گرفت.

مطالب اخبار استان

مدیر روابط عمومی پست بانک استان همدان از تجهيز 30 روستاي استان همدان به دستگاه خودپرداز خبر داد.
مدير تنظيم بازار جهاد كشاورزي استان همدان گفت: 500 تن مرغ منجمد و 49 تن گوشت منجمد برزيلي نيز در استان همدان براي توزيع در ماه رمضان در نظر گرفته شده است.
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: سند 2030 باید در سطح کلان چون شورای انقلاب فرهنگی و مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار می‌گرفت.
سخنگوی هیأت نظارت بر انتخابات در همدان گفت: برخی از تخلفات که باید از طریق دفتر نظارت به هیأت نظارت مرکزی و شورای نگهبان ارجاع می‌شد، ارسال شده و در فرصت مقرر بررسی و نتیجه اعلام می‌شود.
یکی از اعضای علي‌البدل دوره پنجم شورای شهر همدان بازداشت شد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی همدان گفت: در ماه مبارک رمضان هزار و ۸۰۰ مبلغ به هزار و ۸۰۰ نقطه از استان همدان اعزام می‌شوند.
رئیس دانشگاه صنعتی همدان از آغاز به کار دفتر شهید فهمیده در این دانشگاه خبرداد و گفت: این دفتر با هدف ارتباط با نخبگان و صنایع دفاعی در دانشگاه صنعتی همدان تشکیل شده است.
معاون آموزش‌ وپرورش استان همدان با اشاره به اینکه ۲۴ هزار و ۳۱۷ دانش‌آموز استان همدان در جشنواره جابر ابن حیان شرکت کردند، گفت: این دانش‌آموزان از ۷۲۳ مدرسه استان در این جشنواره حضور داشتند.
شهدا مظهر ایثار و فداکاری هستند بنابراین خبرگزاری ایسنا به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اقدام به بازخوانی وصیت‌نامه‌های شهدای استان کرده است.
رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در همدان گفت: برگزاری جشن پیروزی دکتر حسن روحانی در شهر همدان لغو شد.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان اعلام کرد: برای اولین بار، گونه 'سیاه گوش' به صورت رسمی و مستند سازی شده، در منطقه حفاظت شده آلموبلاغ اسدآباد مشاهده شد.
فرمانده انتظامی شهرستان کبودراهنگ از رفع تصرف زمین خواری به ارزش بیش از یک میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۱۳ همدان با اشاره به اینکه ۶۰ مرکز خرید، گندم کشاورزان استان همدان را خریداری می‌کنند، گفت: هر کیلو گندم در استان همدان بین ۱۳۰۰۰ تا ۱۳۳۰۰ ریال خریداری می‌شود.
مدیرفرهنگی کمیته امداد استان همدان، با اشاره به اینکه ۶۲۰ دانش‌آموز و دانشجو زیرپوشش کمیته امداد استان همدان امسال به سفرهای زیارتی اعزام می‌شوند، گفت: ۲ هزارو ۸۲۰ دانش‌آموز و دانشجو مددجو امسال در کلاس‌های اوقات و فراغت کمیته امداد ثبت‌نام کردند.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بیا اینکه حل مشکل اشتغال، معیشت وتولید باید در اولویت برنامه‌های دولت باشد، گفت:مفاسد اقتصادی مانع اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.

صفحه‌ها