کانال خبری تلگرامی صبح رزن

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

 

آخرین اخبار

مطالب اخبار استان

هیئت وزیران در جلسه عصر یکشنبه خود به ریاست رئیس‌جمهور، گزارش کمیسیون اقتصاد را درباره لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی کشور بررسی کرد.
- دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های استان همدان گفت: سه هزار و 141 زوج جوان در صف انتظار برای دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج هستند.
فرماندهی انتظامی استان همدان گفت: قطعه سنگی عتیقه مربوط به دوره ساسانیان با ارزش تقریبی چهار میلیارد ریال در همدان کشف شد.
استاندار همدان گفت: دانشنامه ای 120 جلدی از هویت بزرگان همدان در دست تهیه است.
زنگنه با بیان اینکه "اعتقادی به این ندارم که برداشتن سهمیه بندی تأثیری در افزایش مصرف بنزین داشته"، گفت: این دولت که در حال تمام شدن است و روزهای پایانی خود را می گذارند اما دولت بعدی باید روی افزایش قیمت بنزین فکر کند.
رئیس مجمع نمایندگان استان همدان در مجلس شورای اسلامی خواستار توضیح درباره شفافت در بودجه استانی به صورت شهرستانی شد.
رئیس سازمان بسیج اصناف استان همدان با اشاره به اینکه واحدهای تولیدی همدان در شرایط خوبی نیستند، گفت: تعطیلی واحدهای تولیدی سبب افزایش بیکاری، جرم و جرائم در حوزه‌های مختلف می‌شود.
دبیر اتاق تعاون استان همدان از صادرات 56 میلیون دلاری تعاونی‌های استان خبر داد و گفت: امسال قرارداد صادرات 56 میلیون دلاری کالا به سایر کشورها منعقد شده است.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان با بیان اینکه آلاینده‌های زیست‌محیطی همدان دادگاهی می‌شوند، گفت: خروجی دودکش کارخانجات و مراکز معاینه فنی، آب رودخانه‌ها، تالاب‌ها و سدها و تصفیه‌خانه‌های شهری و شهرک‌های صنعتی و پساب‌های بیمارستانی به طور مداوم توسط کارشناسان حفاظت محیط زیست پایش می‌شود.
رئیس مجمع خیرین استان همدان گفت: در صورت حمایت مسئولان، یک خیر ورزش‌دوست غیرهمدانی در این شهر پیست اسکی چهار فصل ایجاد می‌کند.
یک فعال محیط زیست در همدان گفت: مردم از سفره‌های یکبار مصرف پلاستیکی تجزیه نشدنی استفاده نکنند.
استاندار همدان گفت: همدان از لحاظ كاهش نرخ بیکاری جزو سه استان برتر است در حالی که نماينده مردم شهرستان‌هاي بهار و كبودراهنگ در مجلس و بقیه به این آمار اعتقاد ندارند اما این آمار متعلق به مرکز آمار ایران است.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خميني در همدان گفت: علاوه بر ارائه بسته‌های تشویقی برای ازدواج مجدد زنان سرپرست در همدان، کمک هزینه ازدواج و جهیزیه 115 نوعروس نیازمند به ارزش 2 میلیارد و 990 میلیون ریال تامین شده است.
سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشكي همدان خواستار ایجاد درمانگاه تخصصی هموفيلي و تالاسمي در استان شد.
رئیس موسسه غدیرشناسی با بیان اینکه برخي رزومه‌های کاذب درست می‌کنند و در این شرایط می‌گویيم چرا آسیب‌های اجتماعی همچون طلاق و اعتیاد در کشور زیاد شده است؟ گفت: در حوزه دین خوب کار نکردیم و کسی که در جواب این وضعیت ادعا می‌کند پول نیست، را قبول ندارم.

صفحه‌ها