کانال خبری تلگرامی صبح رزن

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

 

آخرین اخبار

مطالب اخبار استان

نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه همراهی و هم‌صدایی با رهبری معظم انقلاب وظیفه همه مسئولان‌است، گفت:حل مشکلات اقتصادی اولویت رئیس جمهور باشد.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان از رونمایی از کتاب «خداحافظ سالار» حاوی خاطرات همسر سردار شهید حاج‌حسین همدانی خبر داد.
معاون فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با بیان اینکه همدان میزبان برگزاری چهارمین دوره جشنواره ملی دوبیتی و رباعی رضوی است، گفت: علاقمندان فقط تا 15تیرماه مهلت دارند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان همدان تصریح کرد: اکنون 2.5 سال از خدمات بالگرد اجاره شده بهره‌مند هستیم که در این مدت اورژانس 143 مأموریت هوایی داشته است.
ناکارآمدی خانه مطبوعات همدان عجیب این روزها به چشم می‌آید. خانه‌ای که قرار بود برای همه خبرنگاران باشد اما کاشف به عمل آمد تنها بیمه بدون انجام امور مرتبط مطبوعاتی ملاک عضویت است.
مدیر کل استاندارد همدان از وجود ۱۸ آزمایشگاه همکار تائید صلاحیت شده توسط اداره کل استاندارد در استان همدان خبر داد.
ئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر همدان گفت: عوامل این نیرو در یک عملیات، موفق به کشف 30 کیلوگرم مواد مخدر در ورودی شهر همدان شدند.
دو و میدانی همدان با کسب 2 سهمیه اعزام به رقابت های قهرمانی نوجوانان جهان تاریخ ساز شد.
فرمانده سپاه انصارالحسين(ع) در استان همدان با بيان اينكه هدف اصلي آمريكا در بحث تحريم‌ها، شكست و تغيير نظام جمهوري اسلامي ايران است،‌ گفت: برجام بخش كوچكي از تحريم‌هاي گسترده عليه ايران است.
با توجه به پیگیری‌هاي خبرگزاری فارس مبنی بر اکران مجدد فیلم سینمایی «ویلایی‌ها»، این فیلم مجدد در سینما فلسطین همدان اکران شد.
نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا ما را از تحریم نترساند زیرا سال‌های تحریم و تهدید این کشور علیه ایران راه به جایی نبرده است، گفت: بعد از نقض آشکار برجام از سوی آمریکا، ایران نیز باید پاسخ محکمی به این اقدام دهد.
نماینده ولی‌فقیه در استان همدان با بیان اینکه فرار مالیاتی قدرتمندان از جمله مشکلات اقتصادی کشور است گفت: این در حالی است که این مالیات از مستضعفان چندین برابر دریافت می‌شود.
مدیرکل ثبت‌احوال استان همدان گفت: براساس آمارهای سال گذشته به جز شهرستان همدان، رشد جمعیت در شهرستان‌های دیگر استان رشد منفی داشته است.
معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان گفت: باید از ظرفیت‌هایی چون منشور فرهنگی استفاده کرد تا با کمک آن کار را به جلو پیش ببریم.
رئیس دفتر استانی آستان قدس رضوی در همدان گفت: دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی دهه سوم تیرماه در همدان افتتاح می‌شود.

صفحه‌ها