نمایش 1 - 10 از 145
نماینده مردم شهرستان رزن در مجلس با اشاره به با ارتقا بخش قروه‌درجزین به شهرستان درگزین در هشتم اسفندماه، گفت: این اقدام زیرساخت توسعه را برای شهرستان رزن و درگزین فراهم خواهد کرد و یقینا اعتبارات استان افزایش پیدا کرده و منابع بودجه‌ای برای استان بیشتر می‌شود.
امروز بازار سکه،شرایط ملتهبی را پشت سر گذاشت. قیمت سکه طلا که تا مرز ۴ میلیون تومان پیشروی کرده بود، در میانه روز بار دیگر به محدوده سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برگشت.
همدان- در حال حاضر سرانه ورزشی استان‌همدان ۷۲ صدم مترمربع است که با تکمیل ۶۱ پروژه ورزشی نیمه‌تمام سرانه ورزشی در این استان افزایش خواهد داشت.
شهیدان علی چیت‌سازیان، مصیب مجیدی و ستار ابراهیمی سه سردار عشق و دلدادگی هستند که نگاهی به زندگی و سیره آنها برای امروز و نسل جدید می‌تواند سوالات بسیاری را پاسخ دهد.
چرا باید دعوت از امیر عابدزاده به تیم ملی فوتبال ایران تا این اندازه مهم باشد؟ این فقط به خاطر نام پدرش نیست، به موارد دیگری هم برمی گردد. مهم ترین دلیل سخت کوشی پسری است که در نوجوانی از خانواده اش جدا شد.
حجت‌الاسلام قرائتی ماجرای ورودش به تلویزیون و راهکارش برای جلب رضایت مسئول وقت صدا و سیما را شرح داد.
صبح رزن گزارش می دهد؛
موضوع ساخت بیمارستان شهرستان رزن حداقل بیش از دو دهه است که مورد مطالبه جدی مردم و نخبگان شهرستان رزن است.
موجود زنده در برابر نیازهایش تعارفی با طبیعت ندارد . این را باید بدانیم که انگور بی نظیر شهرستان رزن را ما بهره برداران با به کارگیری روشهای نادرست به این روز انداخته ایم.
«‌بحران آب» از نخستين روزهاي ورود عيسي كلانتري به سازمان حفاظت محيط‌زيست به عنوان يكي از اصلي‌ترين بحران‌هاي زيست‌محيطي كشور مورد توجه قرار گرفت.
درحالی همدان بابرداشت سالانه یک‌میلیون تن سیب‌زمینی قطب تولید این محصول است که ظرفیت سردخانه‌های نگهداری تنها ۲۹۰هزار تن بوده و نگرانی کشاورزان ازضررهای احتمالی پابرجاست.

صفحه‌ها