نمایش 1 - 10 از 149
یکصد واحد تولید تعطیل استان همدان برای برگشت به چرخه تولید چشم به تصمیم دولتی‌ها دوخته‌اند، اتفاقی که امیدواریم سریعتر محقق شود.
پروژه‌اى که شاید تا پیش از تذکر مقام معظم رهبرى درباره آن، کمتر مورد توجه قرارگرفته بود و حالا با توجه به زیر سؤال بردن پیشرفت علمى کشور توسط دانشگاه استنفورد در این پروژه که از سوى رهبر انقلاب مطرح‌شده، حواس‌ها به آن جمع گردیده است. زیر سؤال بردن پیشرفت‌هاى علمى کشور یکى از نتایج این پروژه است.
غلامحسین کرباسچی اخیر گفته از ماجرای محمدعلی نجفی و میترا استاد خبر داشته و به شورای شهر هشدار داده نجفی را برای شهرداری تهران انتخاب نکنند.
با بازخوانی جلسه مسئولان ارشد سیاسی و نظامی کشور با امام خمینی (ره) پس از فتح خرمشهر به بررسی دلایل ادامه جنگ خواهیم پرداخت.
نماینده مردم شهرستان رزن در مجلس با اشاره به با ارتقا بخش قروه‌درجزین به شهرستان درگزین در هشتم اسفندماه، گفت: این اقدام زیرساخت توسعه را برای شهرستان رزن و درگزین فراهم خواهد کرد و یقینا اعتبارات استان افزایش پیدا کرده و منابع بودجه‌ای برای استان بیشتر می‌شود.
امروز بازار سکه،شرایط ملتهبی را پشت سر گذاشت. قیمت سکه طلا که تا مرز ۴ میلیون تومان پیشروی کرده بود، در میانه روز بار دیگر به محدوده سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برگشت.
همدان- در حال حاضر سرانه ورزشی استان‌همدان ۷۲ صدم مترمربع است که با تکمیل ۶۱ پروژه ورزشی نیمه‌تمام سرانه ورزشی در این استان افزایش خواهد داشت.
شهیدان علی چیت‌سازیان، مصیب مجیدی و ستار ابراهیمی سه سردار عشق و دلدادگی هستند که نگاهی به زندگی و سیره آنها برای امروز و نسل جدید می‌تواند سوالات بسیاری را پاسخ دهد.
چرا باید دعوت از امیر عابدزاده به تیم ملی فوتبال ایران تا این اندازه مهم باشد؟ این فقط به خاطر نام پدرش نیست، به موارد دیگری هم برمی گردد. مهم ترین دلیل سخت کوشی پسری است که در نوجوانی از خانواده اش جدا شد.
حجت‌الاسلام قرائتی ماجرای ورودش به تلویزیون و راهکارش برای جلب رضایت مسئول وقت صدا و سیما را شرح داد.

صفحه‌ها