آخرین اخبار

تاریخ : 20. فروردين 1392 - 10:04   |   کد مطلب: 2762
فرماندار فامنین در نخستین شورای اداری این شهرستان گفت: مسئولان شهرستان با همکاری با یکدیگر ضمن حفظ بی‌طرفی، باید زمینه‌ساز مشارکت حداکثری مردم در انتخابات باشند.

به گزارش صبح رزن، فرماندار فامنین در نخستین شورای اداری این شهرستان گفت: مسئولان شهرستان با همکاری با یکدیگر ضمن حفظ بی‌طرفی، باید زمینه‌ساز مشارکت حداکثری مردم در انتخابات باشند.
رسول حسینی حضور بموقع مسئولان و پرسنل اداری در ادارات، همکاری در انتخابات و دخالت نکردن در انتخابات، همچنین تکریم ارباب‌رجوع، تأکید بر اشتغال در برنامه متولیان امر برای سال 92، تشکیل کلاس اخلاق با حضور امام جمعه هفته‌ای یک جلسه برای مسئولان ادارات و نیز برپایی نماز جماعت در تمامی ادارات را از جمله مهمترین موارد برای رزومه کاری مسئولان این شهرستان در سال 92 اعلام کرد.
حسینی با تأکید بر قرار گرفتن بحث شعار سال در سرفصل کارهای مدیران، بر راه‌اندازی دفاتر نمایندگی ادارات در بخش پیشخور تأکید کرد. امام جمعه فامنین در خصوص نام‌گذاری سال 92 گفت: باید تمام تلاش را در خلق حماسه سیاسی در خردادماه امسال به کار گیریم و این در حالی است که دشمن به فکر ایجاد چالش در روند انتخابات است اما مردم ولایی ایران همچون 34 سال گذشته با پیروی از ولایت ‌فقیه فتنه دشمنان را خنثی خواهند کرد.
حجت‌الاسلام محسن ثابتی با اشاره به تلاش کشور برای رسیدن به جایگاه رفیع در منطقه گفت: در این موقعیت ایستادن و سستی جایز نیست بلکه باید با شتاب بیشتر به سمت قله پیشرفت حرکت کنیم.

همدان‌پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن