آخرین اخبار

تاریخ : 19. تير 1399 - 22:12   |   کد مطلب: 27908
نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گرانی و تورم مردم را به ستوه درآورده است، گفت: متاسفانه دولت نسبت به کنترل بازار بی توجه است.

به گزارش صبح رزن به نقل از خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، حسن لطفی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 18 تیرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری با استناد به ماده 37 آئین نامه داخلی مجلس، گفت: قرار بود رتبه بندی نمایندگان در کمیسیون های تخصصی مجلس براساس نظرات کارشناسی لحاظ شود اما بعد از اعمال رتبه بندی دیدیم که نظرات کارشناسی لحاظ نشده از این رو هیات رئیسه باید نسبت به رعایت آئین نامه داخلی مجلس اقدام کند.

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی در تذکر به وزیر راه و شهرسازی، گفت: متاسفانه در هفته گذشته 6 نفر از مردم حوزه انتخابیه در کریدور شمالی در اثر تصادف جان باختند اما شما و همکارانتان انگار نه انگار. در شرایط کنونی 12 سال از اجرای پروژه مذکور می گذرد اما پیشرفتی در این رابطه شاهد نیستیم از این رو وزارتخانه باید نسبت به تکمیل پروژه اقدام کند.

وی در تذکری به سرپرست وزارت صمت، گفت: گرانی و تورم افسارگسیخته مردم را به ستوه درآورده و متاسفانه دولت نسبت به کنترل بازار بی توجه است از این رو دولت باید در جهت ساماندهی بازار اقدام کند.

لطفی در تذکر به وزیر ورزش و جوانان، گفت: چرا در مرکز استان ها در کوچه پس کوچه ها استادیوم و استخرهای پیشرفته ساخته می شود اما در مناطق محروم نسبت به این مسئله بی توجهی صورت می گیرد از این رو وزارت ورزش و جوانان باید نسبت به توزیع عادلانه امکانات ورزشی اقدام کند./

پایان پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن