آخرین اخبار

تاریخ : 23. فروردين 1392 - 15:21   |   کد مطلب: 2791
به گزارش صبح رزن،کرم اصفهانی فرماندار شهرستان رزن در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان رزن در جمع مسئولین و روئسای ادارات با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در آغاز سال جدید در کنار بارگاه امام رضا (ع) گفت:دشمنان برای برهم زدن کشور در سال گذشته و به شکست انجامیدن ایستادگی ملت ایران نقشه های فراوانی را در نظر داشتند و دارند که با بیانات ایشان راه برای مقابله با ترفندهای دشمنان هموار و گشوده شده است.

به گزارش صبح رزن،کرم اصفهانی فرماندار شهرستان رزن در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان رزن در جمع مسئولین و رسای ادارات با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در آغاز  سال جدید در کنار بارگاه امام رضا (ع) گفت:دشمنان برای برهم زدن کشور در سال گذشته و به شکست انجامیدن ایستادگی ملت ایران نقشه های فراوانی را در نظر داشتند و دارند که با بیانات ایشان راه برای مقابله با ترفندهای دشمنان هموار و گشوده شده است.اصفهانی در ادامه نکاتی را به مسئولین و شورای اداری شهرستان گوشزد کرد و از آنها خواست تا در سال جدید برای انجام آنها تلاش بیشتری کنند که در ادامه به بخشی از آنها اشاره می شود.

باید تلاش کنیم حق مردم شهرستان جابجا و یا پایمال نشود.

حتی اگر در مسیر احقاق حق شهرستان مدیرکلی از ما رنجید و مسئولیت ما پایان یافت اشکالی ندارد.اگر در راه احقاق حق مردم باشد.

همه ی توان دستگاههای اجرایی در جهت هرچه با شکوهتر و سالمتر برگزار شدن انتخابات بسیج شود.غفاری آثار  معاون فرماندار به عنوان مسئول اجرای انتخابات شهرستان پیگیر اجرای باشکوه انتخابات هستند.

برنامه 5 ساله توسعه شهرستان تدوین شده است که عملکرد دستگاههایی اجرایی باید بر اساس آن باشد.

از جمله اهداف برنامه که باید محقق شود:

رشد اقتصادی پایدار و توسعه صعودی که برای آن همه ی، ظرفیتها باید به کار گرفته شود.

کاهش نرخ بیکاری تا 7 درصد

توزیع عادلانه امکانات

افزایپش ظرفیت مالیاتی

افزایش سطح بهداشت

بهبود شرایط محیط زیست

در پایان فرماندار با گرامی داشت روز ملی فناوری هسته ای گفت: این روز چیزی کم از ملی شدن نفت ندارد باید توجه داشت که با وجود همه تحریمها و تهدیدها به این فناوری مهم دست یافتیم.

همچنین فرماندار در اشاره ای به جلسه شورای اداری استان تاکید کرد که:استاندار از همه ی دستگاههای اجرایی استان خواسته است تا آخرین لحظه با شتاب اولیه به خدمت خود ادامه دهند و در جهت رفع مشکلات مردم قدمهای عملی بردارند.همچنین صرفه جویی را در اولویت کاری خود در ادارات قرار دهند.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن