آخرین اخبار

تاریخ : 18. بهمن 1399 - 15:48   |   کد مطلب: 28478
فرماندار رزن گفت: در شهرک صنعتی رزن 11 واحد تولیدی به طور کامل احیا شده است.

به گزارش صبح رزن،سید رضا سلامتی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد:یکی از دست آوردهای ما حضور حماسی مردم در انتخابات و مشارکت حماسی مردم در صحنه های مختلف مورد نیاز است. 
وی با بیان اینکه رزن شرایط خوبی را در بین استان و کشور دارد،ادامه داد:برنامه دشمن فروپاشی از درون کشور بوده است.

فرماندار رزن ادامه داد: یکی دیگر از جلوه های پشتوانه داشتن نظام این است که در شرایطی که حتی دارو را بر ما بسته اند،ولی مردمی که اعتقاد دارند به  این راه و اعتقادشان کوتاه نیامده آمد.
وی ادامه داد:برخی واحدها موافقت اصولی گرفته بودند اما فعالیت نمی‌کردند،در حوزه کشاورزی با  چالش مهم  الگوی کشت پرمصرف مواجه بودیم. 
سلامتی با بیان اینکه وظیفه ما مسئولین این است که قدر این نعمت مردم را بدانیم،افزود:در آغاز کار ما در شهرستان ۸ واحد تعطیل بودند و زیرساختهای شهرک صنعتی چندان آماده برای رشد فضای صنعتی شهرستان نبود.

وی با اشاره به اینکه مردم با رهبری انقلاب اسلامی دشمنان را در عرصه تحریم مغلوب کرده اند،ادامه داد:دشمن امروز متوجه شده است که با ملتی ایستاده رو برو است.
فرماندار رزن با بیان اینکه مبارزه با چاه های غیر مجاز دومین چالش ما بود که منابع ما را با مشکل مواجه کرده بود،گفت:برای کنارگذر و کمربندی کار خاصی در زمان آغاز کار ما انجام نشده بود.

سلامتی با بیان اینکه ما باید در شهرستان ید واحده می شدیم تا به موفقیت برسیم،گفت:در بحث  احیای  واحد‌های صنعتی شهرک صنعتی  11 واحد تولیدی به طور کامل احیا شده است و فقط سه عدد واحد‌های در تملک بانک است.
فرماندار رزن از بهسازی 45 روستا،آسفالت 26 کیلومتر راه روستایی و ساخت 7 مدرسه در دوره مدیریت خود در رزن خبر داد و افزود:در پروژه بزرگ خرس سفید شمال که با 60 میلیون دلار و سرمایه گذار خارجی و اشتغالزایی 300 نفر می باشد نیز در آستانه انجام مراحل اجرایی قرار داریم.

وی از توسعه واحد‌های آقای پیروی و شاهنجرینی خبر داد و افزود:در سردرود با ۴ مجتمع آبرسانی و تحت پوشش قرار گرفتن  ۳۷ روستا مشکل آب آشامیدنی روستاها حل شد.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن