آخرین اخبار

تاریخ : 26. بهمن 1399 - 1:00   |   کد مطلب: 28480
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان از ابتلای ۱۰ نفر دیگر به ویروس کرونا در شبانه روز گذشته در این استان خبر داد.

به گزارش صبح رزن به نقل از  خبرگزاری صدا و سیما، مرکز همدان، دکتر محمد طاهری گفت: با شناسایی ۱۰ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع موارد مثبت بستری از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون در استان همدان به ۱۰ هزار و ۳۰۵ نفر رسیده است.

او افزود: همچنین با فوت یک نفر دیگر از مبتلایان قطعی کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، شمار متوفیان بر اثر این بیماری در استان همدان به یک هزار و ۴۹۹ نفر افزایش یافت.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان از افزایش شمار بیماران مراجعه کننده به مراکز درمانی خبرداد و افزود: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان همدان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۲۹۳ مورد بود که از این تعداد ۳۲ نفر در بخش عادی بستری شدند.

طاهری افزود: اکنون وضعیت جسمی ۲۵ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان همدان وخیم گزارش شده است.

او درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان همدان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون در بیمارستان‌های اسدآباد ۳۶۸، بهار ۵۹۳، تویسرکان ۶۵۹، رزن ۴۴۵، درگزین ۱۹۶، فامنین ۱۷۹ و کبودراهنگ ۶۵۷ نفر بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان افزود: همچنین یک هزار و ۸۹۹ نفر در ملایر، یک هزار و ۱۳۳ نفر در نهاوند و سه هزار و ۹۰۱ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن