آخرین اخبار

تاریخ : 13. مهر 1397 - 23:46   |   کد مطلب: 25932
رئیس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان رزن از برگزاري برنامه «هم‌اندیشی کودکان با شهرداران» و «بچه‌ها و اسباب‌بازی‌هایم» همزمان با هفته ملی كودك خبر داد.

معصومه مدیری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رزن از برگزاری بیش از 30 برنامه مختلف در هفته ملی کودک در شهرستان رزن خبر داد و اظهار کرد: این برنامه‌ها توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان رزن و همکاری مدارس و ادارات این شهرستان برگزار خواهد شد.

وی این برنامه‌ها را شامل کارگاه‌های سفال و نقاشی، همایش دوقلوها، بچه‌ها و اسباب‌بازی‌هایم، یک روز با پلیس، اردوپارک برای کودکان در کنار والدین، دیدار از کودکان استثنایی، هم‌اندیشی کودکان با شهرداران، عضویت رایگان در کتابخانه‌های کانون‌های پرورش فکری کودکان و نوجوانان عنوان کرد.

رئیس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان رزن با بیان اینکه برنامه هفته ملی کودک همزمان با سراسر کشور به صورت نمادین در یکی از مدارس رزن آغاز خواهد شد، خاطرنشان کرد: برنامه هفته ملی کودک همزمان با سراسر کشور از 14 تا 20 مهرماه برگزار می‌شود.

وی افزود: برنامه هفته ملی کودک با آموزه‌های عاشورایی و در راستای ایجاد فضای شاد و نشاط‌آور در بین کودکان اجرا می‌شود.

مدیری خاطرنشان کرد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان رزن با هدف غنی‌سازی اوقات فراغت و کشف و شکوفایی استعدادهای کودکان و نوجوانان دارای سه مرکز ثابت فرهنگی و هنری و یک مرکز سیار روستایی است.

وی افزود: در این کانون‌ها بیش از 4 هزار و 30 نفر از کودکان 6 تا 16 سال عضو هستند.

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن