آخرین اخبار

تاریخ : 20. مهر 1397 - 22:50   |   کد مطلب: 25949
حجت‌الاسلام عبدالعظیم مولازاده در نماز جمعه این هفته شهرستان رزنبا اشاره به تصویب لایحه CFT، اظهار کرد: اینکه این کنوانسیون چقدر خوب است نمی‌دانیم اما اینکه آقایان گفته‌اند ما ضمانت نمی‌دهیم نشان‌دهنده بودار بودن مسئله است.

 

 

وی با اشاره به اصل دیدگاه‌ها در خصوص این موضوع، گفت: در مجلس دو دیدگاه نسبت به این مسئله است.یک دیدگاه نمی‌توانیم، می‌ترسیم و تنها می‌مانیم است و دیگری دیدگاه خدا با ماست و ما نمی‌ترسیم.

امام جمعه شهرستان رزن بیان کرد: دیدکاه دوم دیدگاه امام، رهبری، پیامبر (ص) و قرآن است.

وی با بیان اینکه آنهایی که دیدگاه به غرب دارند و اینکه تنها می‌مانیم سه بهانه می‌آورند، افزود: این سه بهانه در قرآن نیز بیان شده است؛ در آیه قرآن بهانه اول ما نمی‌توانیم، بهانه دوم می‌ترسیم و بهانه سوم می‌گویند عده‌ دشمن زیاد است.

مولازاده با بیان اینکه متأسفانه در کشور دشمن زیاد داریم که این بهانه‌ها را تبلیغ می‌کنند، تصریح کرد: اعتقاد داریم که می‌توان ایستاد؛ مگر در جنگ و زمان پیروزی انقلاب ما تنها و کم نبودیم، چطور پیروز شدیم؟

وی با تأکید بر اینکه با دنبال کردن حرف‌های دشمنان، امید جوانان را می‌گیریم، ادامه داد: تصویب لایحه CFT به معنی حذف اقتصاد مقاومتی است؛ بزرگان حوزه و مراجع هم نظر خود را اعلام کردند اما به نظر آنها را احترام نگذاشتند.

امام جمعه شهرستان رزن خاطرنشان کرد:.رهبر ممعظم انقلاب در نامه‌ای اجازه  بررسی  این لایحه را داده‌اند نه اینکه تصویب بشود.

وی خطاب به نمایندگان مردم در مجلس یادآور شد: مبنای کار شما باید می‌توانیم باشد، شما وکلای مردم هستید باید از حق مردم دفاع کنید؛ نباید کاری کنید که 30 سال بعد مورد لعنت مردم قرار گیرید.

مولازاده اظهار کرد: دوستان می‌خواهند بهانه‌های دشمن را بگیرند در حالی که آنها هر روز در حال توطئه هستند؛ البته ما مطیع قانون هستیم و اگر شورای نگهبان تاأید کند ما هم مطیع هستیم.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن