آخرین اخبار

تاریخ : 7. آبان 1397 - 10:08   |   کد مطلب: 25990
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات همدان از فعالیت 45 ایستگاه صلواتی در استان همدان خبر داد و گفت: امسال ۱۲ موکب از استان همدان در کربلا مستقر شدند.

محمدعلی بادامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، با بیان اینکه امسال ۱۲ موکب از استان همدان در کربلا مستقر شدند، اظهار کرد: در سطح استان 45 ایستگاه صلواتی کار خدمت‌رسانی به زائران را بر عهده دارند.

وی با بیان اینکه ۶ موکب در استان توسط ستاد بازسازی عتبات اداره می‌شود، خاطرنشان کرد: ۴ موکب در بهار و لالجین، یک موکب در اسدآباد و موکب دیگر در رزن است.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات همدان گفت: از موکب‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات استان همدان می‌توان به موکب امام حسن مجتبی(ع)، امام حسین(ع)، امام رضا(ع)، شهید چیت‌سازیان، زیارت عاشورا، سردار همدانی، سیدالشهدا(ع)، موقعیت شهید همدانی، شهدای منا، شهدای رزن و شهدای شهر برزول اشاره کرد.

وی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود در ۱۲ موکبی که در کربلا مستقر هستند روزانه بین ۱۸ تا ۲۲ هزار نفر اسکان داده شوند، افزود: زائران می‌توانند در این ۱۲ موکب مستقر شوند.

بادامی با بیان اینکه تمام خدمات جمع‌آوری شده به شکل مردمی است و از هیچ کمک دولتی استفاده نشده است، گفت: آورده‌ها به شکل نقدی و اقلام خوراکی و سایر موارد بوده که در بین موکب‌ها توزیع شده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مردم می‌توانند هدایا و نذورات خود را برای سهیم شدن در پذیرایی و اسکان زائران اربعین حسینی به شماره حساب سیبای 0203751662001 بانک ملی به نام ستاد بازسازی عتبات عالیات استان همدان واریز کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن