آخرین اخبار

تاریخ : 16. آبان 1397 - 10:45   |   کد مطلب: 26009
سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان رزن با بیان اینکه 55 نفر برای بازگشایی مسیرها فعال خواهند بود گفت: 25 دستگاه انواع ماشین سبک و سنگین برای بازگشایی مسیرها پیش‌بینی شده است.

مرتضی داوودی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رزن با بیان اینکه رزن یکی از شهرستان‌های سردسیر همدان است و از طرفی یکی از جاده‌های اصلی ورودی غرب کشور از این شهرستان می‌گذرد اظهار کرد: بازبودن این مسیر و سایر مسیرهای تردد در فصل زمستان یکی از اولویت‌های اداره راهداری و حمل نقل جاده‌ای رزن است.

وی با بیان اینکه آمادگی کامل برای بازگشایی راه‌ها در مواقع بارش را داریم، از وجود بیش از 631 کیلومتر راه اصلی و روستایی در سطح شهرستان خبر داد و گفت: اولویت راهداری پاکسازی راه‌های اصلی و پرتردد خواهد بود.

سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان رزن با اشاره به وجود چهار راهدارخانه در سطح شهرستان افزود: از این تعداد دو راهدارخانه ثابت است.

وی با بیان اینکه 55 نفر در زمینه بازگشایی مسیر تردد خودروها فعال خواهند بود ادامه داد: 25 دستگاه انواع ماشین سبک و سنگین برای بازگشایی مسیرها پیش‌بینی شده است.

داوودی از تامین 5 هزار تن شن، ماسه و نمک در فصل زمستان خبر داد و گفت: این میزان شن و ماسه در محل‌های پیش‌بینی شده دپو شده است.

وی تأکید کرد: هماهنگی لازم با دهیاران شهرستان رزن انجام شده تا در صورت نیاز از خودروهای آنها برای برف‌روبی مسیرهای روستایی استفاده شود.

سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای رزن گفت: کسانی که در ایام زمستان قصد مسافرت دارند حتما از شرایط جوی و باز بودن مسیرها اطلاع داشته باشند که در این زمینه شماره گویای 141 پاسخگوی افراد درباره آخرین وضعیت جوی خواهد بود.

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن