آخرین اخبار

تاریخ : 16. آبان 1397 - 10:46   |   کد مطلب: 26010
رئيس اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان رزن از ساخت زائرسرا در بقعه متبركه امامزاده اظهر(ع) خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رزن، حجت‌الاسلام احمدرضا خزایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه از 15 تا 24 آبان به عنوان دهه وقف نامگذاری شده است، اظهار کرد: 12 روستای شهرستان رزن جزء موقوفات است.

وی با بیان اینکه 30 موقوفه، 22 امامزاده و یک‌هزار و 200 رقبه در شهرستان رزن وجود دارد، گفت: اداره اوقاف سه رسالت در حوزه بقاع متبرکه و امامزادگان، موقوفات و قرآن کریم دارد که با وجود مشکلات و کمبود امکانات در تلاش است به این سه هدف دست یابد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رزن دیدار با فرماندار و امام جمعه شهرستان، برگزاری نشست تخصصی با اصناف، همایش لبیک یا رسول‌الله و غبارروبی آستان مقدس امامزاده قاسم(ع) و امامزاده چپقلو(ع) را بخشی از برنامه‌های این دهه دانست.

وی ساخت صحن امامزاده قاسم(ع) رزن یکی از پروژه‌های مهم اداره اوقاف عنوان کرد و افزود: این پروژه با 750 متر زیربنا در حال بازسازی است.

خزایی ادامه داد: تاکنون برای این پروژه بیش از 300 میلیون تومان از محل کمک‌های خیرین هزینه شده است.

وی ساخت زائرسرا در بقعه متبرکه امامزاده اظهر(ع) را از دیگر پروژه‌های این اداره عنوان کرد و گفت: برای ساخت این پروژه هم بیش از 100 میلیون تومان هزینه شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رزن مرمت صحن امامزاده اسماعیل چپقلو با 50 میلیون تومان و کمک به تکمیل امامزاده پنج تن کرفس با 200 متر زیربنا و 200 میلیون تومان هزینه را از دیگر برنامه‌های این اداره در راستای صیانت از بقاع متبرکه اعلام کرد.

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن