آخرین اخبار

تاریخ : 16. آبان 1397 - 10:58   |   کد مطلب: 26014
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رزن گفت: رزن در پرداخت تسهیلات اشتغال توسعه روستایی مقام سوم استان همدان را دارد.

ایوب سلطانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رزن با بیان اینکه امسال اعتبارات اشتغال شهرستان در سه حوزه پرداخت می‌شود اظهار کرد: در مجموع بیش از 19 میلیارد و 300 میلیون تومان تسهیلات در دو حوزه تسهیلات توسعه روستایی و فراگیر به متقاضیان پرداخت شده است.

وی با اشاره به تسهیلات پرداخت شده در حوزه توسعه روستایی گفت: 43 طرح اشتغالزایی با 16 میلیارد و 179 میلیون تومان با بانک‌های عامل عقد قرارداد شده است.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رزن افزود: از این میزان تسهیلات عقد قرارداد شده برای 29 طرح با 13 میلیارد و 789 میلیون تومان تسهیلات پرداخت شده است.

وی اظهار کرد: 14 طرح در حوزه کشاورزی، هشت طرح صنایع دستی، پنج طرح توسعه صنعتی دو طرح مخابراتی با سود 6 درصد تسهیلات پرداخت شده است.

سلطانی خاطرنشان کرد: شهرستان رزن در تسهیلات پرداخت شده نسبت به سهمیه مقام سوم استان را کسب کرده است.

وی با بیان اینکه بیش از 5 میلیارد و 587 میلیون تومان تسهیلات فراگیر در رزن پرداخت شده است گفت: این میزان تسهیلات برای 13 طرح پرداخت شده است.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رزن ادامه داد: تسهیلات فراگیر هم در شهرستان رزن در حوزه‌های کشاورزی و صنعت با نرخ 16 درصد پرداخت شده است.

وی پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی را از دیگر برنامه اشتغال شهرستان رزن عنوان کرد و افزود: سهمیه اشتغال مشاغل خانگی شهرستان رزن یک‌میلیارد و 620 میلیون تومان است که تا به امروز 487 میلیون تومان تسهیلات برای 40 طرح پرداخت شده است.

سلطانی ادامه داد: تسهیلات مشاغل خانگی با نرخ چهار درصد پرداخت می‌شود.

وی با بیان اینکه 38درصد از سهمیه اشتغال شهرستان تا به امروز محقق شده است، گفت: سهمیه اشتغال شهرستان رزن برای ثبت در سامانه رصد یک‌هزار و 935 نفر است که تاکنون 738 نفر در سامانه ثبت شده است.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رزن با اشاره به اینکه سال گذشته برای یک‌هزار و 600 نفر در شهرستان رزن شغل ایجاد شده و این تعداد در سامانه رصد ثبت شده است افزود: سهمیه شهرستان رزن در سال گذشته یک‌هزار و 200 نفر بوده است.

وی با بیان اینکه کارگروه اشتغال شهرستان رزن مرتب برگزار می‌شود ادامه داد: در این کار گروه هر جلسه یک کارآفرین شرکت کرده و مسائل و مشکلات حوزه کاری خود را مطرح می‌کنند.

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن