آخرین اخبار

تاریخ : 10. دى 1397 - 18:35   |   کد مطلب: 26092
رزن - فرمانده انتظامی شهرستان رزن از دستگیری ۳ بدل انداز طلا در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمد باقر سلگی  در گفتگو با خبرنگار مهر از دستگیری ۳ بدل انداز طلا در رزن خبر داد و در تشریح این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت باند ۳ نفره بدل انداز طلا در شهرستان رزن، موضوع در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با انجام تحقیقات تخصصی و شگردهای خاص پلیسی اعضای این باند شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه ۳ متهم در این خصوص دستگیر و در بازجویی‌های فنی به جرم خود اعتراف کردند.

سرهنگ سلگی با بیان اینکه از متهمان تعداد ۱۰ سکه تقلبی کشف شد، عنوان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل محاکم قضایی شدند.

دستگیری ۴ خرده فروش مواد مخدر

فرمانده انتظامی شهرستان رزن همچنین از دستگیری ۴ خرده فروش مواد مخدر در این شهرستان خبر داد و گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت چند خرده فروش مواد مخدر در یکی از مناطق شهرستان رزن، بررسی موضوع در دستور کار ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با انجام کار اطلاعاتی و شگردهای پلیسی، اعضای این باند و محل اختفای آنان شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه ۴ نفر دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان مقادیری انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی کشف شد.

فرماندهی انتظامی شهرستان رزن بابیان اینکه امروزه مواد مخدر سنتی جای خود را به مواد مخدر صنعتی داده اند که قدرت تخریی چندین برابر دارند و فرد مصرف کننده حتی با یک بار مصرف نیز در دام اعتیاد گرفتار می شود؛ از والدین خواست با رعایت هشدار های پلیس در خصوص پیشگیری از اعتیاد، از خود و خانواده مراقبت کنند.

دستگیری ۲ سارق سیم برق

سرهنگ محمد باقر سلگی اضافه کرد: در ماموریت دیگری در پی وقوع چند فقره سرقت سیم برق در سطح حوزه استحفاظی شهرستان، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با اقدامات پلیسی و بررسی های به عمل آمده و تحقیقات گسترده، مامورن انتظامی ۲ سارق غیر بومی که در شهرستان رزن اقدام به سرقت سیم های برق و وسایل برقی کشاورزان می کردند را شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ سلگی با بیان اینکه متهمان در بازجویی های پلیسی به جرم خود اعتراف کردند، خاطر نشان کرد: متهمان به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شدند.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن