آخرین اخبار

تاریخ : 15. دى 1397 - 22:52   |   کد مطلب: 26102
نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای پیشرفت در ورزش باید آن را به بخش خصوصی واگذار کنیم و در غیر این صورت هیچ گاه شاهد رشد آن نخواهیم بود.

حسن لطفی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا در رابطه با واگذاری باشگاه های ورزشی به بخش خصوصی با بیان این مطلب افزود: در تمام دنیا ورزش به بخش خصوصی واگذار شده است و متاسفانه تنها در ایران این اتفاق رخ نداده است.
وی ادامه داد: تا زمانی که ورزش ایران دولتی باشد شاهد پیشرفت آن نخواهیم بود و به اعتقاد من خصوصی سازی باید هرچه سریعتر صورت گیرد.
نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات موجود در راه خصوصی سازی ورزش گفت: در راه خصوصی سازی ضعف های زیادی وجود دارد که ابتدا باید آن را برطرف کنیم.
وی تصریح کرد: در زمان واگذار باشگاه ها به بخش خصوصی باید اهلیت افراد مورد بررسی قرار گیرد و پرسپولیس و استقلال را به هرکسی واگذار نکنیم.
لطفی اظهار داشت: دنیا در حال حاضر با استفاده از توانمندی های بخش خصوصی هر روز در حال پیشرفت است و امیدوارم بالاخره طلسم این موضوع در کشور ما هم بشکند.
وی افزود: وزارت ورزش و جوانان باید به صورت نسبی زیر ساخت ها را آماده کند و در هر جایی که به کمک مجلس نیاز دارد روی ما حساب باز کند.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن