آخرین اخبار

پربیننده ها

تاریخ : 21. فروردين 1398 - 22:41   |   کد مطلب: 26241
امام جمعه شهرستان رزن گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنصر تأمين امنیت در غرب آسياست.

به گزارش خبرگزاری فارس از رزن ظهر امروز جمعی از فعالان سیاسی احزاب مختلف و مسوولان ادارات این شهرستان با حضور در سپاه ناحیه رزن اعلام حمایت خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرده و تروریست خواندن این نهاد انقلابی توسط آمریکا را محکوم کردند.

امام جمعه شهرستان رزن در این مراسم با بیان اینکه سپاه از زمان شکل‌گیری موجب ایجاد خدمات و برکات ارزشمندی برای کشورمان بوده است گفت: چه در زمان جنگ و چه هم اکنون هرکجا نیاز به سپاه بوده، این نهاد انقلابی ورود پیدا کرده و همواره نیز در این مسیر موفق بوده است.

حجت‌الاسلام سیدعبدالعظیم مولازاده افزود: این موضوع که شیطان بزرگ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را تروریست می‌خواند نشان از قدرت و موفقیت سپاه بوده که از زمان شکل‌گیری خاری بر چشم دشمنان انقلاب بوده است.

وی با بیان اینکه اگر به تاریخ 50 سال اخیر دنیا نگاه کنیم درخواهیم یافت هرجا جنگ، تجاوز و اشغال کشوری مطرح بوده آمریکا و همپیمانان آن نقش داشتند خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همیشه عنصر تأمین امنیت در غرب آسیا بوده است.

فرماندار رزن هم ضمن تبریک فرارسیدن ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار گفت: دشمنان این مملکت تلاش کرده‌اند برای کشورمان در تمام مقاطع چالش ایجاد کنند اما ثمره این اقدام چیزی نبود جز اتحاد و انسجام مردم.

سیدرضا سلامتی با بیان اینکه فشار اخیر دشمن نیز به فرصتی برای ما تبدیل خواهد شد خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران همیشه در خط مقدم مبارزه با تروریسم و دفاع از انقلاب بوده است.

وی با محکومیت اقدام آمریکا گفت: از کشوری که هلال احمر یک کشور که وظیفه آن خدمات‌رسانی و امداد و نجات به مصدومان سوانح است را تحریم می‌کند نباید انتظاری بیش از این داشت.

فرماندار شهرستان رزن با اشاره به اینکه تاریخ نشان داده آمریکا با هیچ کس و هیچ جریانی در ایران کنار نخواهد آمد خاطرنشان کرد: سپاه به عنوان یک دژ محکم در مقاطع و بحران‌های بزرگ ناجی کشور بوده است.

فرمانده سپاه ناحیه رزن نیز در خصوص طرح جدید رژیم جنایتکار آمریکا در خصوص تروریستی خواندن سپاه اظهار کرد: این اقدام بهترین سند حقانیت و سلامت رفتار سپاه است.

داوود مهدوی‌پور با اشاره به جنایت‌های آمریکا افزود: ترامپ رسماً حمایت و هدایت داعش توسط آمریکا را اعلام کرده و در شرایطی که جنایتکاران و تروریست‌ها مانند سازمان منافقین مورد حمایت آمریکاست آن وقت سپاه پاسداران را تروریست اعلام می‌کند!.

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن