آخرین اخبار

پربیننده ها

تاریخ : 18. خرداد 1398 - 18:52   |   کد مطلب: 26387
همدان - استاندار همدان از تدوین سند راهبردی توسعه استان همدان خبر داد و گفت: بر اساس این سند سالانه ۵۰۰۰ میلیارد تومان برای سرمایه‌گذاری در استان همدان پیش بینی شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سید سعید شاهرخی ظهر شنبه با حضور در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همدان ضمن تقدیر از خدمات کارشناسان این سازمان از کتاب «نتیجه سرشماری آمار نفوس و مسکن استان همدان» رونمایی کرد و بابیان اینکه اولویت استان همدان توجه به معیشت و اشتغال مردم است، گفت: برای این امر مهم ساز و کارهای دقیق و کارشناسی تعیین شده است.

ترسیم چشم انداز بر اساس ظرفیت و توانمندی

وی با بیان اینکه تدوین سند راهبردی توسعه استان همدان اقدام خوبی بود، گفت: این سند به عنوان یک چشم انداز و بر اساس ظرفیت و توانمندی هر شهرستان تدوین شده و برای هر سال ۵ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری پیش‌بینی شده است.

استاندار همدان با تاکید بر اینکه عملکرد شورای برنامه ریزی و کارگروه‌های تخصصی آنکه بر اساس کار کارشناسی است قابل تقدیر است، گفت: در سال جاری موضوع مهم برگزاری انتخابات مجلس را داریم که در سیاست داخلی و خارجی تأثیر گذار است.

وی تاکید کرد: وظیفه ما برگزاری انتخابات با مشارکت حداکثری، سالم و قانونمند است و این امر باید سرلوحه کار همه دستگاه‌های اجرایی استان همدان باشد.

سازمان مدیریت دارای بدنه کارشناسی با نگاه توسعه‌ای و عدالت محور است رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همدان نیز با بیان اینکه سازمان مدیریت دارای بدنه کارشناسی با نگاه توسعه‌ای و عدالت محور است، گفت: این سازمان در راستای توسعه کشور و استان همدان حرکت می‌کند.

اسکندر صیدایی با بیان اینکه استاندار همدان نگاه برنامه‌محور دارد، گفت: استاندار همدان شناخت خوبی از استان دارد و به کار کارشناسی اهمیت زیادی می‌دهد و تعامل خوبی با همه مجموعه‌ها دارد.

وی با بیان اینکه کارکنان سازمان مدیریت اهل تجربه، تخصص و تعهد هستند و برای توسعه استان تمام توان خود را به کار می‌گیرند، گفت: همدان در حوزه توزیع اعتبارات هزینه‌ای با ۸۳ شاخص یک الگوی موفق و کشوری است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همدان اضافه کرد: لازمه مقابله با تحریم‌های دشمن استفاده بهینه از منابع، صرفه جویی و اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی است.

کد خب

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن