آخرین اخبار

پربیننده ها

تاریخ : 22. خرداد 1398 - 20:31   |   کد مطلب: 26398
نماینده مردم همدان و فامنين در مجلس شورای اسلامی با بيان اينكه فاضلاب فامنین اجرایی می‌شود از اختصاص ۲۰ میلیارد تومان برای تعریض جاده اصله - کاج خبر داد و گفت: با جذب اعتبار 80 میلیارد تومانی پروژه‌های نیمه‌تمام فرودگاه بین‌المللی همدان افتتاح خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از فامنین، امیر خجسته پیش از ظهر امروز در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان فامنین اظهار کرد: با توجه به عدم بهره‌مندی مناسب‌و برخورداری ساکنان فامنین از شبکه جمع‌آوری فاضلاب با قرار گرفتن طرح شبکه فاضلاب این شهرستان در ردیف‌های ملی اجرای طرح آن در سال 98 کلنگ‌زنی خواهد شد.

وی گفت:‌ با تخصیص 20 میلیارد تومان عملیات تعریض محور اصله -کاج در شهرستان فامنین از دو طرف مسیر رزن و فامنین عملیات اجرایی را آغاز شده است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی افزود: سه روستای گلخندان،کوی بلاغ و بارزان با تکمیل پروژه از آب شرب سالم و بهداشتی برخوردار خواهند شد.

وی با بیان اینکه همدان در مرکزیت اتصال به شمال،غرب، شرق و جنوب کشور قرار خواهد گرفت خاطرنشان کرد: در بودجه 98 مبلغ 150 میلیارد تومان برای برقی شدن قطار همدان در نظر گرفته و به تصویب رسید.

خجسته با بیان اینکه پساب آب فاضلاب همدان با درصد تعیین شده به منطقه ویژه اقتصادی جهان‌آباد انتقال خواهد یافت در ادامه گفت: با جذب اعتبار 80 میلیارد تومانی پروژه‌های نیمه‌تمام فرودگاه بین‌المللی همدان افتتاح خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه بزرگترین بیمارستان جامع زنان در همدان احداث خواهد شد عنوان کرد: با توجه نقش مهم‌ توریسم‌درمانی بیمارستان یک‌هزار تختخوابی در ردیف اعتبارات ملی قرار گرفت.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن