آخرین اخبار

پربیننده ها

تاریخ : 10. مهر 1398 - 13:47   |   کد مطلب: 26747
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان گفت: 40 میلیارد تومان جرائم مالیاتی واحد‌های تولیدی و صنعتی در 6 ماه امسال در استان همدان بخشیده شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، ظاهر پورمجاهد پیش از ظهر امروز در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان همدان با بیان اینکه مصوبات 6 ماه اول سال بررسی و میزان اجرایی شدن آن مورد ارزیابی قرار گیرد اظهار کرد: اگر متقاضی واحد تولیدی دارای مشکل مراجعه و یا دستگاهی همراهی نکرد، باید شرایطی برای تعیین تکلیف آن واحد تولیدی ایجاد شود.

وی با اشاره به اینکه 40 میلیارد تومان جرائم مالیاتی واحد‌های تولیدی و صنعتی در 6 ماه امسال در استان همدان بخشیده شده است ادامه داد: همچنین 3 میلیارد و 200 میلیون تومان بخشودگی جرائم بیمه تامین اجتماعی در استان همدان انجام شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان با اشاره به اینکه 43 میلیارد و 200 میلیون تومان جرائم بیمه تامین اجتماعی و جرائم مالیاتی واحد‌های تولیدی و صنعتی در همدان بخشیده شده است افزود: یک‌هزار و 730 واحد تولیدی نیز شامل بخشودگی جرائم بیمه تامین اجتماعی شده‌اند که باید برای تعیین تکلیف اقساط مراجعه کنند.

وی در ادامه در رابطه با شرکت «الوند گستر رزن» با اشاره به اینکه اگر بدهی این واحد تولیدی تقسیط شود، وام هم داده شود، باز هم تولید آن توجیه اقتصادی ندارد افزود: اولویت واگذاری طرح با مجری قبل است و در صورت عدم مراجعه مجری طرح واگذار خواهد شد.

پورمجاهد در ادامه به مشکلات پرشین یاقوت اشاره کرد و افزود: مدیران گذشته این طرح را واگذار کرده و اکنون فردی عضو هیات علمی دانشگاه این پروژه را در دست اجرا دارد.

وی با بیان اینکه اگر سرمایه‌گذار جدید این طرح را رها کند این پروژه رها می‌ماند بیان کرد: سرمایه‌گذار جدید یک میلیارد و 670 میلیون تومان به بانک رفاه پرداخت کرده است.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن