آخرین اخبار

پربیننده ها

تاریخ : 17. مهر 1398 - 8:43   |   کد مطلب: 26751
نماینده رزن در مجلس با تاکید بر اینکه راه‌اندازی سامانه حقوق مدیران به حواشی و شائبه‌ها در جامعه پایان می‌دهد گفت: دولت باید طبق برنامه ششم توسعه هر چه سریعتر این کار را انجام دهد.

به گزارش صبح رزن،حسن لطفی نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت: باید شفافیت در جامعه را به سمتی هدایت کنیم که مجلس شورای اسلامی و سازمان مدیریت، بودجه جاری کل کشور را در اختیار خزانه‌داری کل کشور قرار بدهند و همه احکام پرسنلی افراد هم در این سامانه درج شود.

وی افزود: باید تمامی حقوق‌ها و دستمزدها و پاداش‌ها فقط از این طریق پرداخت شود که این موضوع در برنامه ششم و قانون مدیریت دیده شده است.

نماینده رزن در مجلس تصریح کرد: با توجه به سیستم الکترونیکی پیشرفته امروز دنیا و اجرای پرداخت یارانه که در یک شب برای 75 میلیون ایرانی پرداخت می‌شود می‌توانیم به راحتی این کار را انجام بدهیم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: وقتی این سیستم راه‌اندازی شود و وزیر یا مسئولی بداند که دریافتی‌اش چقدر است و نمی‌تواند از طریق دیگری به جز این سیستم حقوق دریافت کند اتوماتیک‌وار جلوی همه حواشی گرفته شده و به تمامی شائبه‌ها پایان می‌دهد.

لطفی در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به عمر باقیمانده مجلس راه‌اندازی چنین سیستمی امکانپذیر است، گفت: مجلس در قانون مدیریت خدمات کشوری خزانه‌داری کل کشور (وزارت اقتصاد) را مکلف کرد که این سامانه را راه‌اندازی کند و باید در این راستا تلاش کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن