آخرین اخبار

پربیننده ها

تاریخ : 18. آبان 1398 - 6:47   |   کد مطلب: 26828
مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه رزن گفت:شیعیان توجه حضرت مهدی عج را باید با اطمینان قلبی و یقین طلب کنند.

به گزارش صبح رزن،حجت الاسلام محمود رضایی، مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه رزن  ظهر امروز در جمع اعضای دوره آموزش تکمیلی گردان های بسیج رزن عنوان کرد: مسیر بندگی درست در دنیا ارتباط درست و صحیح با ولی خدا بر روی زمین است .

وی ادامه داد: کی از مهمترین راه هایی که شیعیان برای برقراری ارتباط با امام معصوم باید به آن توجه کنند قرار دادن خود در شرایط اضطرار است .

رضایی تصریح نمود: حضرت مهدی عج صاحب اختیار عصر و زمان ما است و این باید تبدیل به یک الگوی عملی و رفتاری در بین محبان و پیروان مهدی عج شود.

وی با اشاره به برخی نقل‌های تاریخی در خصوص دردمندی امام دوازدهم نسبت به وضعیت پیروانشان گفت: اگر شیعیان با نگاهی سرشار از معرفت به نظام امت و امامت آگاهی پیدا کنند در زندگی دچار خلا و گرفتاری نخواهند بود.

مسئول تعلیم و تربیت بسیج شهرستان ایجاد بستر مناسب برای پر کردن کمبودهای معنوی را وظیفه دین و تربیت دینی عنوان کرد و ادامه داد: برای تربیت جامعه ای امیدوار و سرشار از باورهای عمیق دینی و انسانی نیاز به تبیین دقیق حضور امام مهدی عج مناسبات جامعه هستیم.

وی ارتباط عاطفی با امام را سرآغاز پیداش پیوندهای معنوی با ولی خدا دانست و گفت: محبت در کنار عقلانیت و تبیین واقعیت‌های دینی قطعا بر تربیت جامعه مومنانه موثر خواهد بود.

انتهای پیام/م

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن