آخرین اخبار

پربیننده ها

تاریخ : 21. آبان 1398 - 9:09   |   کد مطلب: 26836
فرماندار شهرستان رزن گفت: با ثبت ۱۲۶ درصدی سهمیه اشتغال در سامانه رصد به تفکیک شهرستان، رزن رتبه نخست استان را در اشتغالزایی دارد.

به گزارش صبح رزن،سیدرضا سلامتی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه رونق تولید و تأمین معیشت و اشتغال مردم از رسالت ما در حوزه اشتغال است، بیان کرد: شرایط کشور در حال حاضر استثنایی است به طوریکه در کشور سابقه محاصره اقتصادی در بحث تحریم نداشتیم و دشمن تمام تلاش خود را برای زمین گیر کردن ایران می کند.

وی با بیان اینکه در شهرستان رزن اتفاقات بزرگی با کمک و همت مردم و دولت افتاده و پروژه های متعددی در راستای تولید و اشتغال در دست اجرا داریم، ادامه داد: توانسته ایم ثبت ۱۲۶ درصدی سهمیه اشتغال را در سامانه رصد محقق کنیم که رکورد خوبی است.

سلامتی با بیان اینکه در سامانه رصد به تفکیک شهرستان ها، رزن در استان رتبه نخست و در اشتغال روستایی رتبه سوم را دارد، تأکید کرد: تعهد اشتغالزایی شهرستان ۷۶۷ نفر بوده که در رزن برای ۹۶۵ نفر اشتعالزایی انجام شده است.

فرماندار شهرستان رزن یادآور شد: دستگاه ها باید به تعهدات خود عمل کنند به طوریکه هدفگذاری خوبی در شهرستان انجام شده و شتابی که داریم در همه حوزه ها مطلوب است.

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن