آخرین اخبار

پربیننده ها

تاریخ : 21. آبان 1398 - 9:20   |   کد مطلب: 26839
مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان همدان از اجرای ۵۴.۵ کیلومتر خطوط انتقال آب در روستاهای زیر پوشش خبر داد.

به گزارش صبح رزن به نقل از  خبرگزاری فارس از همدان، سیدمصطفی هاشمی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به مجموعه اقدامات انجام شده در راستای حفر و تجهیز چاه‌ها اظهار کرد: در هفت ماهه سال جاری دو مورد چاه در شهرستان ملایر، یک مورد در شهرستان نهاوند، یک مورد در کبودراهنگ، دو مورد در شهرستان رزن و دو چاه در فامنین حفر و تجهیز شد.

وی با بیان اینکه شرکت آب و فاضلاب روستایی در زمینه اصلاح و بازسازی شبکه‌های آبرسانی نیز اقدامات لازم را عملیاتی کرد گفت: در مجموع در سطح استان ۱۰.۵ کیلومتر شبکه آبرسانی با صرف ۱۰ هزار و ۷۴۷ میلیون ریال اصلاح و باسازی شد.

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان همدان افزود: از جمله اقدامات می‌توان به اصلاح و بازسازی ۷.۶کیلومتر از شبکه روستایی تفریجان با هزینه‌کرد بیش از 9 هزار میلیون ریال، بازسازی و نوسازی ۱.۵ کیلومتر شبکه آبرسانی روستای ده‌سرخه با صرف ۹۴۶ میلیون ریال و توسعه ۲ هزار و ۹۹۵ متر شبکه روستای سولیجه اشاره کرد.  

وی بیان کرد: در حوزه اجرای خطوط انتقال نیز ۵۴.۵کیلومتر خط انتقال در بازه زمانی هفت ماهه سال جاری، اجرا و به بهره‌برداری رسید که می‌توان به اجرای بیش از ۲۲کیلومتر خط انتقال در رزن ۱۹۰۰ میلیون ریال، اجرای بیش از ۲ کیلومتر خط انتقال در شهرستان نهاوند با صرف یک هزار و ۳۶ میلیون ریال اعتبار، اجرای ۵۳۰ متر خط انتقال در شهرستان اسدآباد با صرف ۵۶۸ میلیون ریال، اجرای سه کیلومتر در شهرستان ملایر، اجرای یک کیلومتر خط انتقال در همدان با صرف یک هزار و ۵۸۰ میلیون ریال و اجرای ۲۵ کیلومتر خط انتقال در مجتمع عظیم دره شهرستان کبودراهنگ اشاره کرد.

هاشمی در بخش دیگری از سخنانش به لایروبی چشمه‌ها در روستاهای علی‌آباد و ورکانه، لایروبی چاه شماره یک و دو روستای هریان با صرف ۳۱۰ میلیون ریال، لایروبی چشمه دهنو علیا ، لایروبی چاه شماره دو روستای باباقاسم و لایروبی قنات ۱۵۰۰ متری روستای اشتران، لایروبی و بهسازی چشمه روستا گشانی، لایروبی چاه روستای امیرآباد با صرف اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون ریال اشاره کرد.

وی از توسعه ۲۸ هزار و ۱۷۵ متر شبکه با صرف ۲۲ هزار و ۹۶۹ میلیون ریال اعتبار در روستاهای سیراوند،کمک سفلی، سولیجه و جزوان در هفت ماهه سال جاری خبر داد.

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن