آخرین اخبار

پربیننده ها

تاریخ : 23. آبان 1398 - 8:12   |   کد مطلب: 26850
مدیرکل دفتر امور سیاسی و انتخابات استان همدان در پاسخ به اینکه آیا شرایط برگزاری انتخابات الکترونیک در استان همدان مورد بررسی قرار گرفت؟ گفت: در مورد این موضوع پس از بررسی های لازم متعاقبا اعلام نظر خواهیم کرد.

ابوالقاسم الماسی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره فعالیت ستاد انتخابات استان همدان اظهار کرد: علاوه بر ستاد انتخابات استان که در دفتر معاونت سیاسی استانداری قرار دارد، هر یک از شهرستان های استان نیز دارای ستاد انتخابات هستند که امور مربوط به پشتیبانی و برگزاری انتخابات را انجام می دهند.

وی بیان کرد: هر شهرستان دارای ستاد انتخابات است اما لزوما حوزه های انتخابی به صورت شهرستانی نیست و تعداد نمایندگان با توجه به حوزه های انتخابی تعیین می شود.

الماسی با تأکید بر اینکه حوزه های انتخابی به صورت شهرستانی نیستند، خاطرنشان کرد: شهرستان های همدان و فامنین، رزن و درگزین، بهار و کبودراهنگ نمایندگان مشترک دارند اما هر شهرستان ستاد انتخاباتی مجزا دارد.

مدیرکل دفتر امور سیاسی و انتخابات استان همدان با اشاره به زمان آغاز ثبت نام نامزدها گفت: از ۱۰ آذرماه نامزدها ثبت نام خود را انجام می دهند و پس از تأیید صلاحیت ها می توانیم آماری از تعداد نامزدهای حاضر در انتخابات مجلس شورای اسلامی ارائه دهیم.

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن