آخرین اخبار

تاریخ : 27. بهمن 1398 - 10:09   |   کد مطلب: 27191
فرمانده نیروی انتظامی استان همدان گفت: مردم ما بار دیگر در آستانه آزمونی بزرگ قرار دارند و می‌دانیم که این بار نیز حماسه‌ای بزرگ و ماندگار را رقم می زنند.

به گزارش صبح رزن،سردار بخشعلی کامرانی صالح در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران رسالتی بسیار بزرگ بود که در سخت‌ترین شرایط به دست بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی محقق شد و امروز نیز با مقام معظم رهبری توانسته‌اند با تدابیر حکیمانه این مسیر نورانی را ادمه دهند.

وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی افزود: امروز مردم ما بار دیگر در آستانه آزمونی بزرگ قرار دارند و می‌دانیم که این بار نیز حماسه‌ای بزرگ و ماندگار را رقم می زنند.

فرمانده نیروی انتظامی استان همدان با بیان اینکه متاسفانه در دوره کنونی مجلس بسیاری از نمایندگان نتوانستند به خوبی به مردم ایران خدمت کنند، گفت: برخی از مسئولان و نمایندگان نیز در دوران مسئولیت خود تخلفاتی داشتند اما مردم ما اشتباهات آنها را به پای نظام اسلامی نمی‌گذارند.

وی با تاکید براینکه نخبگان و خواص جامعه که شناخت خوبی از افراد و جناح‌های سیاسی دارند باید به تبیین مسائل و معرفی افراد اصلح بپردازند، بیان کرد: ما نیز به سهم خود در نیروی انتظامی تمام تلاش خود را به کار بسته‌ایم  و اعلام می‌کنیم 5 هزار نفر نیروی انتظامی استان امنیت انتخابات و هزار و 278 صندوق رای را تامین می‌کنند.

کامرانی صالح  با تشریح دیگر اقدامات ناجا از تماس 840 نفر از استان همدان با سامانه 110 خبر داد و ابراز کرد: در بخش مبارزه با مواد مخدر نیز از ابتدای سال تا کنون توانسته‌ایم بیش از 5 تن انواع مواد مخدر را کشف کنیم.

وی از  متلاشی‌شده 76 باند تهیه و توزیع مواد مخدر، توقیف 84 دستگاه خودرو و بیش از 7 هزار مصرف‌کننده مواد مخدر در استان خبر داد و گفت: 3 هزار نفر نیز توزیع‌کننده مواد مخدر در سطح استان دستگیرشده‌اند.

فرمانده نیروی انتظامی استان همدان با اشاره به افزایش 38 درصدی میزان رضایت مردم از حوزه 197 نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، اظهار داشت: بیش از 26 هزار نفر از شهروندان تماس گرفته و مسائل 2هزار نفر نیز به‌صورت میدانی موردبررسی قرارگرفته است.

وی با تأکید بر لزوم آموزش و آگاهی بخشی به آحاد جامعه درباره  میزان تصادفات رخ‌داده در استان نیز افزود: در بخش درون‌شهری نسبت به مدت مشابه شاهد کاهش تصادفات منجر به فوت بودیم اما در بخش برون‌شهری تصادفات منجر به فوت رشد داشته است.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن