آخرین اخبار

تاریخ : 1. اسفند 1398 - 0:33   |   کد مطلب: 27210
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستانهای رزن و درگزین گفت :انتخابات تجمیع اراده ی ملی برای ساختن آینده زیبا برای ایران اسلامی است.

حجت الاسلام سید روح الله حسینی عنوان کرد :برای ساختن فردایی بهتر که در آن مشکلات فعلی اقتصادی و اجتماعی در کشور وجود نداشته باشد راهی جز مشارکت حداکثری مردمی در عرصه عمومی اداره جامعه وجود ندارد.

وی با بیان اینکه در راستای ساخت درونی کشور و تولید اقتدار  در عرصه ملی و بین المللی نیازمند وفاق و اتحاد آحاد جامعه ایرانی هستیم گفت :انتخابات فرصت بی نظیر اتحاد بین همه اقشار جامعه است.

 

حسینی حس حضور و داشتن اراده برای اداره جامعه  را مهم برشمرد و اضافه کرد :هیچ راهی جز حضور در صحنه برای حل مشکلات کشور نمی توان متصور بود.

 

وی  انتخابات را فرصتی بی نظیر برای ترمیم مشکلات و نارسایی های جامعه دانست و گفت :جامعه مذهبی و تبلیغی انقلاب اسلامی از جمله علمای انقلابی،مداحان و هیئات مذهبی با حضوری حماسی بار دیگر ارادت خود را به انقلاب اسلامی که ثمره خون شهدا و بر آمده از قیام سرخ حسین (ع) است اثبات خواهند کرد.

 

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با دعوت از آحاد مردم به حضوری با شکوه در انتخابات مجلس تصریح کرد :هر یک رای که در این انتخابات به صندوق ریخته می شود تعیین کننده سیاستهای قوه مقننه کشور به عنوان رکن اساسی حل مشکلات مردم  است.

 

وی با اشاره به خواست و مطالبه مردم برای حل مشکلات متعدد جوانان و فارغ التحصیلان بیکار گفت :دشمن تلاش میکند مردم را از اصلاح امور و رهایی کشور از مشکلات اقتصادی نا امید کند.

 

انتهای پیام/

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن