آخرین اخبار

تاریخ : 18. فروردين 1392 - 17:56   |   کد مطلب: 2746
سلطانی صبور:
نماینده مردم رزن در مجلس گفت: به طور قطع رئیس جمهور آینده از جریان اصولگرایان خواهد بود چون مردم جریان‌های سیاسی را آزموده‌اند.

به گزارش صبح رزن، نماینده مردم رزن در مجلس گفت: به طور قطع رئیس جمهور آینده از جریان اصولگرایان خواهد بود چون مردم جریان‌های سیاسی را آزموده‌اند.
عطاءا... سلطانی‌صبور با بیان اینکه رئیس جمهور آینده باید دارای شاخص‌ها و معیارهای حائز اهمیتی باشد، اظهار داشت: باید در انتخابات آتی به کسی رأی داد که تمام ویژگی‌های مد نظر رهبری را دارا باشد.
وی در گفتگو با فارس، خاطرنشان کرد: رئیس جمهور آینده باید توانمند، کاردان، متعهد و متخصص باشد، ولایتمداری واقعی و استکبارستیزی از ویژگی‌های رئیس جمهور در نظام اسلامی است که باید مد نظر باشد.
همچنین برخورداری از تلاش و خستگی‌ناپذیری باید دیگر ویژگی رئیس جمهور آینده باشد و برای برطرف کردن معضلات اقتصادی و اجتماعی برنامه‌ریزی صحیحی را در دستور کار خود قرار دهد.
به گفته وی، داشتن مدیریت، قدرت همراه کردن دیگران با خود، بهره‌گیری از نظرات خبرگان و نخبگان نیز از دیگر ویژگی‌هایی است که باید یک رئیس جمهور از آن بهره‌مند باشد.
سلطانی‌صبور در پاسخ به اینکه رئیس جمهور از چه جریانی خواهد بود، گفت: به طور قطع آن کسی که رئیس جمهور آینده می‌شود از اصولگرایان است چون مردم جریان‌ها را آزموده‌اند و از آنجایی که شعور سیاسی بالای مردم همواره بیانگر حضور بموقع و البته حداکثری آنها بوده است.
سلطانی‌صبور شیرین‌ترین ‌خاطره سال 91 را حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن و دفاع از آرمان‌های نظام و رهبری عنوان کرد و اتفاقات روز یکشنبه سیاه در مجلس که به دور از اخلاق سیاسی بود را تلخ‌ترین خاطره خواند.
وی همچنین در پاسخ به این سوال که اگر بالاترین مقام اجرایی استان بودید، چه کار می‌کردید، گفت: بر روی سبک زندگی اسلامی مردم و فرهنگ‌سازی در این زمینه کار می‌کردم. تبیین فرهنگی این مهم از یک سو و توجه به بعد عملی آن از سوی دیگر جزو برنامه‌هایم می‌بود چون این امر یکی از دغدغه‌های مهم رهبری است که باید به عنوان برنامه راهبردی مسئولان مد نظر ویژه قرار گیرد.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن