آخرین اخبار

پربیننده ها

تاریخ : 13. خرداد 1399 - 9:25   |   کد مطلب: 27740
نشست بررسی آرا و نظرات امامین انقلاب اسلامی همزمان با ایام ارتحال امام خمینی توسط بسیج فزهنگیان،سپاه ناحیه رزن و رسانه های شهرستانی برگزار شد.

به گزارش صبح رزن،در این نشست که به مناسبت ارتحال امام ره و آغاز رهبری آیت الله خامنه ای با حضور سه تن از فرهنگیان شهرستانهای رزن و درگزین برگزار شد نظرات رهبران انقلاب اسلامی پیرامون آموزش و پرورش و تربیت اسلامی تشریح شد.

مسئول بسیج فرهنگیان رزن گفت:در راستای پاسداشت عملی از آرمانهای انقلاب اسلامی تلاش کردیم با بهره گیری از فضای مجازی به بیان اندیشه های انقلاب اسلامی و رهبران آن بپردازیم.

عمران عسکری رهایی از تربیت غربی را ماحصل و چکیده اندیشه امام خمینی و رهبر انقلاب در حوزه آموزش و پرورش برشمرد و گفت:سه تن از فرهنگیان شهرستان با تشریح رویکردهای انقلاب اسلامی در حوزه آموزش به بیان جزییاتی از نظرات انام پرداختند.

وی با اشاره به ضرورت بازخوانی اندیشه های راهبردی امامین انقلاب اسلامی و کیفی کردن برنامه های مناسبتی تصریح کرد:به ه گیری از شبکه ها و رسانه اجتماعی و فضای مجازی لزوم برقراری ارتباط با نسل جوان و آشنا کردن آنان یا افکار امام خمینی و رهبر انقلاب یک مسئله الزامی قطعی است.

عسکری با بیان اینکه در این نشست تلاش شد تا فرهنگیان شهرستان با استفاده از ظرفیتهای بومی به بیان مسائل بپردازند ادامه داد:تلاش خواهیم کرد مباحث کاربردی اندیشه های امام و رهبری بیش از گذشته در بین فرهنگیان منطقه ترویج شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن