آخرین اخبار

تاریخ : 21. فروردين 1392 - 9:16   |   کد مطلب: 2775
نماینده مردم رزن در مجلس:
نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنی با ایران به بهانه استفاده از انرژی هسته‌ای تنها و تنها با هدف مقابله با اصل نظام انجام می‌شود.

به گزارش صبح رزن،عطاء‌الله سلطانی‌صبور امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به اینکه دستیابی به انرژی هسته‌ای توسط ایران موجب فخر و مباهات آزادی‌خواهان جهان شده است، افزود: با وجود اعمال فشارهای بسیار از سوی دشمنان، جمهوری اسلامی با خودباوری جوانان خود توانست به فناوری هسته‌ای دست یافته و در مسیر صلح‌آمیز آن را به کار گیرد.

وی با بیان اینکه بحث انرژی هسته‌ای تبدیل به مطالبه عمومی ایرانی‌ها شده است، تأکید کرد: لزوم برخورداری از این فناوری بر همگان روشن شده به طوری که هرگز حاضر به عقب‌نشینی از مواضع خود نیستند.

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی سنگ‌اندازی غرب در قبال غنی‌سازی و فعالیت‌های هسته‌ای ایران را بهانه‌ای برای دشمنی با جمهوری اسلامی دانست و گفت: نظام سلطه نمی‌خواهد ایران وارد باشگاه علمی شود به همین دلیل به انحای مختلف با ایران مخالفت می‌کند.

وی تأکید کرد: دنیای استکبار از استقلال ایران خشمگین و ناراحت است به همین دلیل قصد دارد با ایجاد مخالفت مانع از برخورداری نظام اسلامی از انرژی‌های نو شود.

سلطانی‌صبور در پایان سخنانش با اشاره به اینکه کشورهای غربی مخالف پیشرفت و توسعه کشور هستند، ابراز داشت: دشمنی با ایران به بهانه استفاده از انرژی هسته‌ای تنها و تنها با هدف مقابله با اصل نظام انجام می‌شود.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن