آخرین اخبار

تاریخ : 20. مرداد 1399 - 9:47   |   کد مطلب: 28037
فرماندار رزن گفت:رسانه ها نقش خود را در تحکیم مردم سالاری به خوبی انجام داده اند و مسئولان شهرستان نیز باید نهایت تحمل و سعه صدر را در برابر رسانه از خود نشان دهند.

به گزارش صبح رزن،سید رضا سلامتی در نشست خبرنگاران شهرستان رزن اظهار کرد:حق و حقوق خبرنگاران با آنچه که باید باشد بسیار فاصله دارد و این مسئله یک واقعیت است.

وی با اشاره به سختی های کار رسانه در کشور ما ،ادامه داد:برخی محدودیتها با تحولات خوبی که در عرصه  قضایی ایجاد شده است مرتفع شده است.

سلامتی با اشاره به فضای همکاری و تعاون وجود در شهرستان،ادامه داد:ما در شهرستان کمتر شاهد چالشهای خاص بوده ایم.

وی با بیان اینکه خبرنگاران برخی مصلحتها را باید در نظر داشته باشند،افزود:مسئولان نیز باید با نهایت سعه صدر با خبرنگاران و اصحاب رسانه تعامل کنند.

 

فرماندار رزن با اشاره به تاکید خود به همه مسئولان در جهت ملاحظه شرایط رسانه ها ،ادامه داد:باید ما مسئولان اجازه دهیم تا رسانه ها کار خود را انجام دهند.

 

وی با بیان اینکه نقد را به طور کلی منصفانه و درست میداند،تاکید کرد:ممکن است کسی که نقد می کند با آن کسی که نقد می شود نگاه متفاوتی داشته باشد.

سلامتی با بیان برخی خاطرات از رشادتهای خبرنگاران در دوران انقلاب و دفاع مقدس گفت:اگر ایثار خبرنگاران نبود قطعا ما این حجم از مستندات از ایثارگری های مردم و رزمندگان در دفاع مقدس و انقلاب اسلامی را نداشتیم.

 

وی  تحمل و صبوری در برابر نقدها را ضروری دانست و گفت:به همه مسئولان شهرستان تاکید کرده ام در برابر اصحاب رسانه سعه صدر داشته باشند و اگر مدیری یا دستگاهی ازرسانه ای شکایت داشت به بنده اطلاع دهید تا مسئله را برطرف کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن