آخرین اخبار

تاریخ : 15. بهمن 1399 - 15:01   |   کد مطلب: 28472
حسن لطفی با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی منجر به نابودی رویاهای آمریکایی‌ها مبنی بر چپاول منافع و منابع غنی کشورمان شد، گفت: تجربه نشان داده که هرگونه تعامل با کشورهای غربی منجر به خسران برای ملت و کشور خواهد بود.

به گزارش صبح رزن،حسن لطفی نماینده مردم شهرستان رزن در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اخبار داخلی دفاع‌پرس، ضمن گرامی‌داشت ایام‌الله دهه فجر اظهار داشت: ملت ما در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی همواره به دشمنان تراز اول جمهوری اسلامی تفهیم کرده‌اند که تحت هیچ شرایطی از عهد و پیمانی که با ولایت فقیه بسته‌اند، کوتاهی نمی‌کنند؛ طبق نظرسنجی‌ها بیش از ۸۰ درصد ملت ما معتقدند که باید با آمریکا برخورد و مقابله شود و حاضر نیستند حتی یک لحظه از مواضع خود در مقابل آمریکا عقب نشینی کنند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی در تمام عرصه‌ها افزود: تجربه نشان داده که هر زمان از ناحیه‌ای مورد حمله و تحریم قرار گرفته‌ایم، در همان زمینه به خودکفایی و موفقیت‌های خوبی دست پیدا کرده‌ایم؛ اینکه ما در عرصه دفاعی به هیچ کشوری وابسته نیستیم و روز به روز بر قدرتمان در این زمینه می‌افزاییم مصداق بارز خودکفایی ما به واسطه تحریم‌های غربی هاست.

این نماینده خانه ملت با توجه به شعار ملی کشورمان گفت: در شعار ملی ما اینکه جمهوری، قبل از اسلامی و ایرانی آمده است؛ یعنی تعیین سرنوشت ملت به دست خود آنهاست. از زمان مشروطه تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، دموکراسی برای مردم ما آروزی بزرگی بود که با پیروزی انقلاب به آن دست پیدا کردیم.

این مقام مسوول در ادامه با اشاره به ناامنی در برخی از کشور‌های منطقه، امنیت پایدار کشورمان را یکی دیگر از دستاورد‌های انقلاب اسلامی برشمرد و تصریح کرد: ایران همچون جزیره‌ای آرام در یک اقیانوس پرتلاطم است؛ لذا با وجود تمام دشمنی‌ها و هزینه‌هایی که غربی‌ها برای ایجاد ناامنی و آشفتگی اقتصادی در کشورمان می‌کنند، اما اقدامات آن‌ها راه به جایی نمی‌برد؛ در حقیقت کشور‌هایی که امروز درگیر با جریان‌های تروریستی هستند به خوبی قدر امنیت را می‌دانند.

نماینده مردم شهرستان رزن در مجلس شورای اسلامی با توجه به این نکته که پیروزی انقلاب رویا‌های آمریکایی‌ها مبنی بر سلطه‌طلبی و چپاول منافع و منابع غنی کشورمان را خراب کرد، افزود: مذاکره و هرگونه تعامل با این کشور نمی‌تواند منفعتی به ارمغان آورد؛ چراکه در هیچ جای تاریخ سراغ نداریم که دشمن، خیرخواه کشور هدف باشد.

وی در پایان با توجه به هزینه‌های گزاف دشمنان برای کم‌رنگ کردن فرهنگ و ارزش‌های انقلابی در کشورمان گفت: از اهداف مهم دشمن در این حمله همه‌جانبه فرهنگی، تغییر سبک زندگی اسلامی، فرهنگ ایثار و شهادت به سبک زندگی غربی و تحمیل فرهنگ پوچ مصرف گرایی و برهنگی به اکثریت جامعه و به خصوص قشر جوان است که این میدان جهاد اکبر، رشادت‌ها و معنویت زمان دفاع مقدس را می‌طلبد.

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن