آخرین اخبار

تاریخ : 18. بهمن 1399 - 15:44   |   کد مطلب: 28477
رئیس بنیاد مستضعفان کشور گفت: بنیاد عزمش را برای بازگرداندن املاک مصادره شده توسط پهلوی به مردم جزم کرده که عمده این اسناد تا پایان امسال و تمام اسناد این املاک در سال آتی به مالکان آنها بازگردانده خواهد شد.

به گزارش صبح رزن به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  "پروز فتاح"، رئیس بنیاد مستضعفان کشور در بدو ورود به ایلام به خبرنگار ایلام بیدار گفت: یکی از محورهای مهم فعالیت در بنیاد مستضعفان توجه به محرومیت زدایی است.

وی اظهار کرد: با توجه به درگیر بودن مستقیم استان ایلام با جنگ تحمیلی و فرصت های از دست رفته در طی آن مدت، مناطق مختلفی از این استان نیازمند توسعه و نگاه ملی است.

فتاح افزود: بر همین اساس بنیاد مستضعفان در مناطق مختلفی از استان ایلام از جمله شهرستان های ملکشاهی و هلیلان به منظور محرومیت زدایی سرمایه گذاری کرده است.

رئیس بنیاد مستضعفان کشور همچنین با اشاره به اهداف سفر امروز خود به ایلام گفت: قرار است امروز 100 هزارمین سند املاک علوی به مردم تحویل داده شود.

وی تصریح کرد:  بنیاد عزمش را برای بازگرداندن املاک مصادره شده توسط پهلوی به مردم جزم کرده که عمده این اسناد تا پایان امسال و تمام اسناد این املاک در سال آتی به مالکان آنها بازگردانده خواهد شد.

انتهای پیام/س

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن