آخرین اخبار

تاریخ : 12. فروردين 1400 - 11:46   |   کد مطلب: 28511
کاهش شدید سهمیه مرغ دولتی و نبود مرغ با قیمت آزاد در رزن موجب نارضایتی مردم از نبود این کالای اساسی در بازار و ایجاد صف های طولانی و انتقال ویروس کرونا شده است.

به گزارش صبح رزن به نقل از  عصر همدان، با افزایش میزان مصرف مرغ و سایر کالاهای اساسی در بازار شب عید و سو مدیریت دستگاه های نظارتی و اجرایی علی رغم هشدار های کارشناسان در فصل زمستان و عدم توزیع مناسب نهاده های دامی و همینطور افزایش نرخ گاز موجب تعطیلی بسیاری از مرغ داری ها و همینطور دامداری ها در سطح کشور شده است که ماحصل آن بازار آشفته در این روزهای آغازین سال می باشد.

با قدم زدن در بازار شهرستان رزن و نگاه به یخچال های خالی مرغ فروشان چیزی جز سو مدیریت در ذهن تصور نمی شود. سو مدیریتی که علی رغم هشدار های کارشناسان سفره های شب عید مردمان را خالی گذاشت.

سهمیه دولتی مرغ گرم در بعضی فروشگاه ها به گفته صاحبان آن ها هر چند روز فقط ۳۰ کیلو گرم است!

یکی از کاسبان این صنف در گفتگو با خبرنگار ما گفت: سهمیه ای که در نظر گرفته شده بسیار کم است و جواب گوی این میزان از تقاضای مردم و صف های طولانی نیست.

یکی از شهروندان رزنی مردمان نیز  در گفتگو با خبرنگار ما گفت: از چند روز قبل از عید نوروز مرغ در بازار نیست و در مغازه هایی که مرغ دولتی عرضه می شود تعداد آنها جواب گو میزان مصرف مردم نیست و باید در صف های طولانی باشیم.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن